Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
szyderca.1222 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To ten co do kazdej pisze to samo ! I dobrze

0

Zglos komentarz

S
samzi 🏹 Łowca
13 lat temu

NOM TO ten typ co do każdej laski wysyła tą samą wiadomość i stawia same 11 xD

0

Zglos komentarz

Reklama