Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
blahareczka00 💩 JP 100%
13 lat temu

Polska :)

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
13 lat temu

Jak takie koszty wysokie to może odechce się uczestniczyć w bójkach z policją

0

Zglos komentarz

E
ejjj 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dobrze mu. Powinien jeszcze w pierdlu zostac spałowany. Odechce mu sie na zawsze.

0

Zglos komentarz

F
fazi_o 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Należy się chu..m. Powinni jeszcze w kamieniołomach zapierda..ć.

0

Zglos komentarz

Reklama