Reklama
Reklama

Komentarze

41
B
BlaszanyPinokio 😏 Szyderca
13 lat temu

Maryla Megazord!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Rodowiczka zawsze była ekscentryczna, ale ostatnio zdecydowanie przegina. Ona w ten sposób się ubiera, ponieważ jest bardzo nieśmiałą osobą. Sama to powiedziała w jednym z wywiadów. Niemniej jednak przesadza. Nigdy nie miała klasy zawsze przypominała mi rosyjski jarmark.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Jest ikoną polskiej pop kultury bez względu jak się ubierze i szacun

0

Zglos komentarz

R
rzeznianumer5 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Maryla Rodowicz ma od zawsze taki jarmarczny styl. To tak jakby mieć pretensje do Tytonia, że się ubiera jak bramkarz.

0

Zglos komentarz

K
kacamam1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zgadzam się z Tobą.Maryla ma taki styl sceniczny odkąd pamiętam.Prywatnie uwielbia browar z golonką.

0

Zglos komentarz

M
Myniaaaa1991 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tosz to jest popi*******e...

0

Zglos komentarz

M
mck13 😏 Szyderca
13 lat temu

stara,gruba,brzydka i cos wysiadło w głowie

0

Zglos komentarz

M
mansonNS 🌾 Wieśniak
13 lat temu

naprawde spójrzcie wszyscy na jej zdjecia prywatnie a zawodowo. liczy sie tylko styl sceniczny, w dzien bez pracy rzeciez sie tak nie ubiera. szacun dla pani maryli

0

Zglos komentarz

S
Szpaq12 🌾 Wieśniak
13 lat temu

brak słów

0

Zglos komentarz

M
MrMaximus 🏹 Łowca
13 lat temu

Fiksacja starszej pani...

0

Zglos komentarz

X
xbastianx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

po prawej stronie - stylizacja na pudla

0

Zglos komentarz

B
busoni 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Marylka ma dystans do siebie i od zawsze jest the best. Jeszcze długo nie narodzi się ktoś podobny. To na zdjęciu to jest kreacja sceniczna(pamięta ktoś Opole i bęben na plecach?)ale cóż o tym mogą wiedzieć kreciki? Wasze komentarze są żałosne.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

nie ma co juz z kasą robic

0

Zglos komentarz

Z
Zalg 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiocha dla tych co głosowali na tak!!!

0

Zglos komentarz

C
czarna1281 🎖️ Snajper
13 lat temu

el rodowiczos pizdiczos zawsze przesadzała a najbardziej tu gdy załozyła se na łeb zdechłe wrony ta stara lampucera mnie wpienia i jest żałosna

0

Zglos komentarz

G
ggaajjaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a ta pajeczyna na glowie kosztowala ponoc 40 tys

0

Zglos komentarz

I
itaknicnieumiesz 💩 JP 100%
13 lat temu

niech se jeszcze jebnie maseczke z gó**a, albo jakąś maske ze swoich łoniaków...

0

Zglos komentarz

K
Knot220 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja tak nie widzę nic nadzwyczajnego. jest artystka i ma prawo ubierać się na swe występy jak artystka, przynajmiej nie przesadza haj np Mazurówna, Marylka spoko.

0

Zglos komentarz

W
wika531 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Polska Lady Gaga hehe :)

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

stara krowa

0

Zglos komentarz

M
maxpudl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Transformers? Czy tylko Trans?

0

Zglos komentarz

F
flash3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pasuje jej fragment piosenki "małgośka" oj głupia ty,głupia ty:)

0

Zglos komentarz

T
Tayend 🎖️ Snajper
13 lat temu

Niee noo ... ma śliczne futerko ... i te ... rogi ? Szataaaanooo, czy maczałeś palce w jej ... garderobie ?

0

Zglos komentarz

I
Ineskos 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szatan ma lepszy gust.

0

Zglos komentarz

B
blackcurrant83 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Maryli zaczyna nieźle odwalać. Pewnie skończy jak Villas, ale mając więcej pieniędzy.

0

Zglos komentarz

B
bjorkowa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ona jest na bank spokrewniona z Lady GAGA

0

Zglos komentarz

M
magazynsbd 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Komunistyczna Marylo !! Czy nie czas już na zasłużoną emeryturę ? może nie wiesz ale " trzeba w końcu ze sceny zejść niepokonanym , wśród tandety lśniąc jak diament "

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Niech ta stara rura już zajmie sie tarciem ogórków i kopaniem ziemniaków a nie obciach robi Polakom

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A czy ona tak wyskoczyła do warzywniaka czy na scenę pełną kamer? Gdyby założyła beż za kolano byłoby lepiej? Dziwne stylizacje to tylko opakowanie. Ważne, że towar jest dobry, a dla mnie to ikona polskiej muzyki. Może już nie ma takich przebojów, ale i tak daje radę.

0

Zglos komentarz

M
MarioZed 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gorylla Rodowicz

0

Zglos komentarz

Y
YoSoyElDueno 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szkoda, że osoba wrzucająca nie wyjaśniła, dlaczego jest to przesadą... Scena jest od tego by prowokować, być oryginalnym. Akurat Maryla ma do tego prawo, niejedna głosu może jej pozazdrościć:)

0

Zglos komentarz

M
monika1709 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W przeciwienstwie do innych gwiazd ona szokuje strojem a nie glupota.Od zawsze miala przerozne kolorowe stroje i jak na tamte czasy byla dosc odwazna i kontrowersyjna,bo teraz to juz normalka. Z reszta jak ktos zauwazyl byla na zlocie czarownic,odpowiedni stroj do odpowiedniej imprezy

0

Zglos komentarz

S
Szyszka155 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Marylka zawsze była ekscentryczna. Przejrzyj sobie występy z wcześniejszych lat to sam się przekonasz!

0

Zglos komentarz

G
gjetek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przecież masz w tle napis "sabat czarownic" :)

0

Zglos komentarz

K
kwasik45 😏 Szyderca
13 lat temu

Jednak to nie jedyne żenujące kreacje Maryli ;)

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Huuurraaa!!! -- w końcu trafiła gzie jej miejsce :)))

0

Zglos komentarz

T
Toomoo92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szkoda, uważam że Maryla bez tych strojów jest legendą, i wiele osiągnęła. A takie szokowanie raczej nie przystoi jej wizerunkowi O.o

0

Zglos komentarz

W
Wera27 🎖️ Snajper
13 lat temu

Jaki kraj taka Lady Gaga

0

Zglos komentarz

K
Krzysiek_28 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Na starość jej się w głowie pie.doli !

0

Zglos komentarz

M
miikee18 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nasza polska Lady Zgaga :D

0

Zglos komentarz

K
kacamam1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kogo z kim porównujesz? Jak Maryla w podobnych przebraniach występowała w Opolu to Gaga skakała podobnie jak Ty z jajka na jajko :)

0

Zglos komentarz

S
stanley12345 💩 JP 100%
13 lat temu

dlaczego ta św***a ma kły

0

Zglos komentarz

W
worasty 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Lady GaGa 60 lat później...

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
13 lat temu

prawie jak Rita z Power Rangers

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
13 lat temu

Bo ja wiem. Ona zawsze miała dziwne stroje.

0

Zglos komentarz

I
Ineskos 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Że też Maryla nie mogła borykać się z depresją i umrzeć młodo...

0

Zglos komentarz

Reklama