Reklama
Reklama

Komentarze

4
G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

to spiacy Admin z cala pewnoscia jest...tak czuwa na sluzbie ... ten absurd jest umnie w poczekalni...a to tylko jego lustrzane odbicie...przykre.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
8 lat temu

A Manek jak to Manek nie ogolony z cygarem w gębie drzemie .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Nadal nie możecie pojąć, dlaczego Polki wolą ciapaków, albo mokebasów...?

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
8 lat temu

W mordę, znowu się schlał. A ja niedopity.

0

Zglos komentarz

Reklama