Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
MariuSzx20 😏 Szyderca
13 lat temu

Umiesz przycinać screen'a?

0

Zglos komentarz

X
xxbartek50 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Umiem, to żadna sztuka wystarczy edytować screen'y w "mspaint" który jest dostępny w windowsach: 2000/XP/Vista/7

0

Zglos komentarz

T
traczek10 😏 Szyderca
13 lat temu

miny jak miny ale ta broda jak u jakiegoś wyleniałego taliba to dopiero wiocha

0

Zglos komentarz

Reklama