przez
czarna1281
— 13 lat temu
Podobne posty
Komentarze
4
S
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
S
szulcik
🌟
Padawan
13 lat temu
do 12tej kolanko po 19tej juz tylko w gre wchodzą jajka,bułki i parówki ... Szczerze to do pieca bym go wrzucił pe****la jeb..nego
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
C
czarna1281
🎖️
Snajper
13 lat temu
tak po 19-stej to juz zabawa w słoneczko, i w dom, mamusie i tatusia i niegrzeczne niecne uczynki, tylko kto rozgrzeszenie da? Jak biskup pewnie robi to samo i kuria też
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
E
EVIVI_85
🌾
Wieśniak
13 lat temu
Oni to pewnie abonament na rozgrzeszenia mają... w razie afery księżulka przeniosą do innej szkoły gdzie będzie miał nowe córeczki ;/
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
T
TYGRYS-1984
👑
Bóg Wiochy
13 lat temu
heh gorący temat i wszyscy wstawiają... i dobrze niech ludzie widzą co te pe****lskie śc****a wyczyniają...
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
S
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane