Reklama
Reklama

Komentarze

1
P
PavelSST 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bo oni są dumni ze swojego kraju! My nie mam być z czego dumni, bieda i ubóstwo.

0

Zglos komentarz

Reklama