Reklama
Reklama

Komentarze

38
D
dawidix10 🌾 Wieśniak
13 lat temu

skąd wiecie, że on tam w zimie śpi ? nie wygląda na wygłodzonego a na zimę może mieć inną budę np. moj pies ma 2 budy a jeżeli jest wielki mróz to idzie na krótki czas do domu gospodarczego gdzie ma wszystko przygotowane ps. Rasa to owczarek podhalański jak coś :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

U mnie jest podobnie. W lato pies sobie śpi w budzie, a zimą przeważnie garaż/kotłownia.

0

Zglos komentarz

P
puszekp 🌾 Wieśniak
13 lat temu

buda za mała nie ocieplona łańcuch za krótki miska korwa jakaś co to jest kurdwa widac że ten piesek nie ugryzie więc po hooj jest trzymany na łańcuchu widać brud na scianie w budzie więc wiadomo że pies jest zaniedbany ,zapchlony żryj gruz cygański właścicielu

0

Zglos komentarz

A
Agrippa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Powinien zamienić się miejscami z właścicielem.

0

Zglos komentarz

L
lemon679 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja pi****le ale ludzie maja nasrane w tych baniach... niech sie sam przywiaze do tego lancucha i niech sam spi ku**a na tym mrozie teraz ciekawe ile wytrzyma, brak słów.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
13 lat temu

Trzymanie psa na łańcuchu jest wiochą, niezależnie od standardu budy.

0

Zglos komentarz

S
saphe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Patrząc i po tym portalu sporo Polaków ma podejście do psów jak typowy wieśniak. I nie chodzi o pochodzenie ale o to co w głowie. Byle szczekał a w zamian wystarczy mu zbić kilka desek, dać krótki łańcuch i jak dobrze pójdzie resztki z obiadu. Jak zachoruje trudno, zdechnie i weźmie się nowego.

Patrząc i po tym portalu sporo Polaków ma podejście do psów jak typowy wieśniak. I nie chodzi o pochodzenie ale o to co w głowie. Byle szczekał a w zamian wystarczy mu zbić kilka desek, dać krótki łańcuch i jak dobrze pójdzie resztki z obiadu. Jak zachoruje trudno, zdechnie i weźmie się nowego.

0

Zglos komentarz

S
saphe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wyjdź na wsi z psem na spacer - będą się patrzyli jak na id**tę, wyjdź z psem na rower albo z nim biegaj to już zupełny szok dla ludzi... Zobaczymy co powiedzą na narty biegowe ;)

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Parę mądrych słów napisałaś i wieśniaki Cię zminusowały. Gdyby tak te zj*eby choć na jeden dzień mogły się zamienić z psem na łańcuchu albo biednym dzieckiem ze slumsów, może takie doświadczenie czegokolwiek by ich nauczyło. Idioci bez empatii zajęte własnymi dupska*i.

0

Zglos komentarz

S
saphe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sąsiad się dziwił kiedyś jak widział czym karmie psy... No bo przecież jak można psy karmić mięsem? Dla wtajemniczonych są na diecie BARF więc kupuje sporo różnych rzeczy specjalnie dla nich. No ale jak ktoś daje chleb w czymś maczany albo jakieś śruty, osypki od lat to mu nie przetłumaczysz...

Sąsiad się dziwił kiedyś jak widział czym karmie psy... No bo przecież jak można psy karmić mięsem? Dla wtajemniczonych są na diecie BARF więc kupuje sporo różnych rzeczy specjalnie dla nich. No ale jak ktoś daje chleb w czymś maczany albo jakieś śruty, osypki od lat to mu nie przetłumaczysz...

0

Zglos komentarz

S
saphe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak samo dla wielu to jest nie do przyjęcia, że trzymam psa, który nie szczeka... W wakacje wzięłam huszczaka ze schroniska a to nie jest przecież pies stróżujący... No ale to takie dziwne, że chciałam psa do aktywnego spędzania czasu a nie obszczekiwania każdego przechodnia.

0

Zglos komentarz

S
saphe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A jak pies jest starszy to najlepiej się go pozbyć... Takie komentarze były odnośnie psa drugiego. To już staruszek, który mieszka z nami od 14 lat. Ma trochę problemów ze stawami, jest wolniejszy i szybko się męczy. Dla mnie to przyjaciel, który ma miejsce dla siebie do końca swoich dni.

A jak pies jest starszy to najlepiej się go pozbyć... Takie komentarze były odnośnie psa drugiego. To już staruszek, który mieszka z nami od 14 lat. Ma trochę problemów ze stawami, jest wolniejszy i szybko się męczy. Dla mnie to przyjaciel, który ma miejsce dla siebie do końca swoich dni.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Saphe, na jakim to zadupiu mieszkasz?? fraaanczeska ,,Gdyby tak te zj*eby " uuuu mocne słowa jak na taką ofermę, gdyby twój pudelek to przeczytał....

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

mariom460, "twardzielu", mój pudelek pozdrawia twojego ratlerka, którego trzymasz w spodniach. Pogłaszcz malucha czasami, bo coś się ostatnio rzuca z braku czułości.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Pewnie ma ochotę wpaść do twojej budy;D

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Przepraszam, wytłumacz swojemu psu, że moja buda jest zbyt luksusowa dla zarobaczonego sierściucha. Poszukaj dla niego budy podobnej to tej ze zdjęcia.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Masz dwie budy, do ani jednej nie przygarnęła byś mojego pieska?? Okrutny człowiek z Ciebie...

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Bud jest od zatrzęsienia, może nie tak bajeranckich jak moja, ale w końcu zwierzęcia nie wolno rozpuszczać, bo robi mu się tym krzywdę. Pies to ma być pies, a nie maskotka, więc zagrzybiała buda z zardzewiałą, ciepłą michą to pełnia szczęścia dla Twojego pupilka, nieprawdaż?

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Niestety, mój piesek ma alergie i nawet by nie wszedł do zagrzybionej budy... Poza tym jest ogromny i ciężko znaleźć dla niego odpowiednio dużą budę. A twoja jest na pewno bardzo pojemna, tak kochasz te pieski więc jestem pewny, że nie jednego zabłąkanego kundla do niej wpuściłaś.Masz też ogromne se...

Niestety, mój piesek ma alergie i nawet by nie wszedł do zagrzybionej budy... Poza tym jest ogromny i ciężko znaleźć dla niego odpowiednio dużą budę. A twoja jest na pewno bardzo pojemna, tak kochasz te pieski więc jestem pewny, że nie jednego zabłąkanego kundla do niej wpuściłaś.Masz też ogromne ser

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

serce. A jak mawiał trener Smuda, jakie serce taka buda;)

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Taa, ogromny to on właśnie jest kiedy spuchnie w reakcji na alergen. Dziękuję za komplement o ogromnym serduszku. Właśnie to sprawia, że kundle, które przygarniam trafiają prosto do mojego domu, a nie do budy.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Jak spuchnie to jest tak gigantyczny, że widać go z kosmosu! Dobre, ale wejście do budy w takim razie masz już zalepione pajęczynom, a w środku zagnieździły Ci się nietoperze;)

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

A co mi tam, nietoperze też są urocze:3 Dobra, skończmy już z tym spamem, bo się nigdy nie przekonamy do swoich racji, a rozmowa zeszła na dziwny tor. Życzę powodzenia w poszukiwaniach gigantycznej budy;)

0

Zglos komentarz

K
kasiasz7 😏 Szyderca
13 lat temu

Pies zasługuje na znacznie lepsze warunki niż 3 deseczki, krótki łańcuch i pustą brudną miskę. Widać, że właściciel zwierzęcia nie dbał o nie, utrzymanie psa w cale nie wymaga wiele wysiłku, ale jak ktoś nie może spełnić minimum to nie powinien posiadać w ogóle psa.

0

Zglos komentarz

S
sillysue 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie mam pojęcia jak można tak traktować zwierzęta. Przecież one tak samo "czują" jak my.Tylko ludzie bez uczuć i sumienia tak postępują.WIOCHA!!! Niech właściciel spędzi dzień na mrozie w takich warunkach.Naprawde smutne :(

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

... zmieściłbyś się.

0

Zglos komentarz

F
frontside 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i stąd rodzi się moja NIENAWIŚĆ DO RODZAJU LUDZKIEGO ...

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Powieś się, jedna osoba do nienawidzenia mniej.

0

Zglos komentarz

I
inkabam 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Fajny psiak :) Tylko oczy takie smutne :( Buda jak widać ciepła i przestrzenna... Ech, właściciel powinien spędzić w niej jedną noc chociaż. Szkoda gadać. Dobrze, że się udało psa odebrać, ale pewnie będzie jakiś jego następca :(

0

Zglos komentarz

B
blaz00 🌾 Wieśniak
13 lat temu

takie są niestety realia na wsi. wsioki traktują psy jak bydło, kawał łańcucha i resztki z obiadu

0

Zglos komentarz

M
marta1211 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zapięcie od łańcucha większe od psa..a buda za mała ..

0

Zglos komentarz

F
fififiona 🌾 Wieśniak
13 lat temu

teraz właściciela przywiązać razem z kolegą radziem089 bo przecież lepsza taka buda od bezdomności....

0

Zglos komentarz

A
andree916804 🎖️ Snajper
13 lat temu

fraaanczeska pewnie jest bambuską albo inna ciapata bo tak broni nirzszych gatunków.

0

Zglos komentarz

M
motorzeszow 💩 JP 100%
13 lat temu

biedny piesek... żal takich zwierząd właściciela przywiązać i dać go na -30 stopni mrozu i rozebrać go ...

0

Zglos komentarz

D
delicatessen79 💩 JP 100%
13 lat temu

I zamiast ocieplić mu tą sklejkę lepiej było go odebrać właścicielowi. Pomyślmy co teraz czeka pieska... sterylizacja, 2 miesiące wegetacji w schronisku i docelowo uśpienie z braku wolnych miejsc. Bo znalezienie nowego Pana to jak trafienie u nas 6 w totka. Fajna alternatywa drodzy zbulwersowani.

I zamiast ocieplić mu tą sklejkę lepiej było go odebrać właścicielowi. Pomyślmy co teraz czeka pieska... sterylizacja, 2 miesiące wegetacji w schronisku i docelowo uśpienie z braku wolnych miejsc. Bo znalezienie nowego Pana to jak trafienie u nas 6 w totka. Fajna alternatywa drodzy zbulwersowani.

0

Zglos komentarz

V
VAG.gruppe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Podejrzewam że gdyby temu psu działo się coś złego to by nie "pozował" tak do zdjęcia tylko próbował was upier**lić... Wygląda na zdrowego i zadbanego, także dla mnie ta buda to zwykły Fake

0

Zglos komentarz

J
jurajska333 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jest buda na lato a nie na zime

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Nie ma takiej możliwości moja droga! Mój pies w 100% obronny nie da się nabrać na taką tandetę,bo nie utracił instynktu, dzięki któremu pies od wieków nazywany jest przyjacielem człowieka.Czemu mój kundel tak zajadle warczy na te "perełki" z kokardkami na jajkach, jak tylko pojawią się prz...

Nie ma takiej możliwości moja droga! Mój pies w 100% obronny nie da się nabrać na taką tandetę,bo nie utracił instynktu, dzięki któremu pies od wieków nazywany jest przyjacielem człowieka.Czemu mój kundel tak zajadle warczy na te "perełki" z kokardkami na jajkach, jak tylko pojawią się przy płocie? O

0

Zglos komentarz

T
TheDracoland 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"burzliwa" w sensie że wpi****l?

0

Zglos komentarz

W
wioseczka85 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie tylko to ich powinno spotkać...

0

Zglos komentarz

P
Przemoc666 😏 Szyderca
13 lat temu

Wpi****l? Czemu nie, komu bejsbola...?

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
13 lat temu

Piramida godna Faraona ...

0

Zglos komentarz

R
radzio089 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Lepsza taka buda i stałe jedzenie dla psa niż bezdomność

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
13 lat temu

Taki góralski domek :-)

0

Zglos komentarz

W
Wanda007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dobrze, że ktoś zareagował Bidulinka :(

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Bym się śmiał jakby bidulka teraz trafił do kolesia co mu nie spasi i dostanie pies kopa na zimę...tutaj przynajmniej miał ciepłą michę. Jak podjęli interwencję to czemu na chatę do siebie nie wzięli?Hę?

0

Zglos komentarz

R
Ramzes78 🌟 Padawan
13 lat temu

Tak się składa,że trafił do ludzi którzy prowadzą siedlisko opiekuńcze dla psów z interwencji i później przeprowadzają adopcję takich psów. Tak więc nie ma takiej opcji,że piesek trafi do jakiegoś "kolesia co mu sprzeda kopa na zimę".

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Mam taki mały apel do właścicieli psów. Jeśli macie odpowiednie warunki w domu to wpuszczajcie psy do środka na co najmniej 4 godzinki dziennie. Nie chodzi o to, że im zimno na dworze, bo do tego mogą się przyzwyczaić, ale o to, że psy są bardzo towarzyskie i izolując je od siebie całymi dniami wyr...

Mam taki mały apel do właścicieli psów. Jeśli macie odpowiednie warunki w domu to wpuszczajcie psy do środka na co najmniej 4 godzinki dziennie. Nie chodzi o to, że im zimno na dworze, bo do tego mogą się przyzwyczaić, ale o to, że psy są bardzo towarzyskie i izolując je od siebie całymi dniami wyrz

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

wyrządzacie im krzywdę.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Po co do domu...Od razu pod pierzynę wpuszczę!

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

W takim razie na co Ci pies? Jeśli do ochrony domu, to załóż sobie alarm, a żywe zwierzęta zostaw lepiej w spokoju.

0

Zglos komentarz

A
andree916804 🎖️ Snajper
13 lat temu

zastanów się co piszesz niewiasto o wątpliwej inteligencji

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

andree916804, kim Ty jesteś, żeby oceniać moją inteligencję na podstawie kilku komentarzy? Może podasz przynajmniej jakieś argumenty zamiast od razu mnie obrażać, co?

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Wyłuszczę Ci coś, bo widzę, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Są 2 rodzaje psów-ten do pilnowania i ten do przytulania.Ten do pilnowania robi to od wieków i świetnie się wywiązuje ze swoich obowiązków,nie narzeka-bo ma ocieplona budę -TAK! ma budę(tam mieszkają PSY-te prawdziwe)a michę ma zawsze

Wyłuszczę Ci coś, bo widzę, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Są 2 rodzaje psów-ten do pilnowania i ten do przytulania.Ten do pilnowania robi to od wieków i świetnie się wywiązuje ze swoich obowiązków,nie narzeka-bo ma ocieplona budę -TAK! ma budę(tam mieszkają PSY-te prawdziwe)a michę ma zawsze

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

gorącą i jest z tego powodu bardzo zadowolony! Alarm możesz sobie zamontować Ty!!! Ten elektroniczny szajs można oszukać, a mojego sierściucha NIE! Więc pozwól,że zdam się na to, co sprawdza się od lat.A zimno mu nie jest, bo od tego jest futro i zapasy tłuszczu, które zgromadził!

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

davidstar, uwielbiam takie podejście: labrador w domu z ludźmi, najlepiej jeszcze na kanapie, a piszczący rottweiler czy doberman z przyklejonym pyskiem do okna i patrzący na to wszystko. Ludzie, wiem, że psy mają o wiele uboższą psychikę, ale bez przesady.

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Jednego psa obronnego w życiu miałam. W dzień siedział w kojcu, na wieczór wchodził do domu i spał w dużym pokoju. Takie psy też potrzebują ludzi.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Co to za pies obronny, który zamiast pilnować obejścia- to w nocy jajska grzeje przed telewizorem! Dziewczyno nie obrażaj psów obronnych!

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Rodzice kupli takiego psa, żeby nas bronił w razie włamania, więc chodząc po domu się sprawdzał.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

A skąd Ty wiesz co on tam w nocy robił? Przecież spałaś? Mogę się założyć, że po całym dniu spędzonym w niewygodnej budzie, wskakiwał sobie po cichutku na Twoje łóżko i grzał jaja pod kołderką. Ja bym na jego miejscu tak zrobił.

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Piszesz, że masz psa i nie wiesz jak takie zwierzę reaguje na każdego obcego w Twoim domu albo na podwórku? Jeśli chodzi o grzanie jajek w naszych łóżkach to takiej możliwości nie miał, bo zamykaliśmy drzwi od pokoi, kiedy szliśmy spać.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

No dobra... a co jakbym przyszedł do Ciebie w nocy "w odwiedziny" i pieska poczęstowałbym kiełbaską? Jaką miałabyś pewność,że od razu nie zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi na świecie? Mogę się założyć,że jakbym wynosił Cię razem z łóżkiem, to on biegałby wokół mnie i merdał radośnie ogon...

No dobra... a co jakbym przyszedł do Ciebie w nocy "w odwiedziny" i pieska poczęstowałbym kiełbaską? Jaką miałabyś pewność,że od razu nie zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi na świecie? Mogę się założyć,że jakbym wynosił Cię razem z łóżkiem, to on biegałby wokół mnie i merdał radośnie ogonkiem heh

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

davidstar, ostatnim komentarzem zaprzeczasz sam sobie. Wychodzi na to, że pies obronny na dworze też może zawieść, jeśli ktoś rzuci mu na Twój teren nafaszerowaną czymś kiełbaskę. Może jednak warto zainwestować w alarm, co?

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Pies to ma być pies, nie wolno "tłumić" jego instynktu oferując mu tapczan i TV, bo potem przyjdzie złodziej poda mu kiełbaskę z niespodzianką i co wtedy? Będziesz go sobie mogła wypchać i postawić na kominku. Spoufalanie się z psem na pewno mu na dobre nie wyjdzie...

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Powiem Ci dlaczego, bo podświadomie nimi gardzi. Brzydzi się tymi wyperfumowanymi, wydepilowanymi laleczkami, które są imitacją prawdziwego PSA.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Nie słuchajcie co pieprzy fraaanczeska. Psy roznoszą rożne choroby. Wystarczy o tym poczytać. Nieraz połowa rodziny umarła, gdy została zarażona przez swego pupila.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Bo to raz widziałem jak sobie niemilec d**e lizał..tffuuuu!! Będzie mi taki latał po mieszkaniu i klocki stawiał!Potem dostanę jakichś oprychów jak moja znajoma, bo nic nie robi tylko całuje tego swojego niemilca. A ten tylko po du**e i po jajcach się liże. Miejsce psa jest w budzie!

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

mariom460, człowiek zniewolił psa, więc jest za niego odpowiedzialny. Wolałabym, żeby psów nie rozmnażano, bo widać mało kto ma serce, żeby się nimi odpowiednio zająć. Nie lubisz psów to ich kur*a nie kupuj, nikt Cię do tego nie zmusza. Jeśli chodzi o pasożyty to jest takie coś jak odrobaczanie.

mariom460, człowiek zniewolił psa, więc jest za niego odpowiedzialny. Wolałabym, żeby psów nie rozmnażano, bo widać mało kto ma serce, żeby się nimi odpowiednio zająć. Nie lubisz psów to ich kur*a nie kupuj, nikt Cię do tego nie zmusza. Jeśli chodzi o pasożyty to jest takie coś jak odrobaczanie.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Jeśli odrobaczenie dawało 100% pewności, że twój podopieczny Cię niczym nie zarazi to ok, ale tak nie jest. Zniewolił! Bardzo dobrze to ujęłaś! Nie zaprzyjaźnił się, żeby go traktować na równi z innymi ludźmi, nie wolno przesadzać.

0

Zglos komentarz

A
andree916804 🎖️ Snajper
13 lat temu

Twój pies jest mądrzejszy od ciebie bo jak nie widzisz to wyciera sobie d**ę w twoje dywany

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Najlepiej wytępcie wszystkie inne gatunki, inne rasy człowieka, bo jako biała rasa homo sapiens sapiens jesteście najzajebistsi we wszechświecie. Wielu z Was drodzy rasiści macie robaki w dup*e, różne HIVy i HCVy, a nie patrzę na Was z obrzydzeniem. Po Waszych komentarzach widzę, że nic innego Was n...

Najlepiej wytępcie wszystkie inne gatunki, inne rasy człowieka, bo jako biała rasa homo sapiens sapiens jesteście najzajebistsi we wszechświecie. Wielu z Was drodzy rasiści macie robaki w dup*e, różne HIVy i HCVy, a nie patrzę na Was z obrzydzeniem. Po Waszych komentarzach widzę, że nic innego Was ni

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

niż zdrowie waszego białego, szlachetnego zadka. Zainteresujcie się czasami kimś innym niż Wasz zadek i Wasza najbliższa rodzinka. Być może trochę przesadzam i się trochę uniosłam, ale wkurza mnie taka mania wielkości.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Tak, zdrowie jest najważniejsze;)

0

Zglos komentarz

A
andree916804 🎖️ Snajper
13 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

F
FireEvil 💩 JP 100%
13 lat temu

Pies u moich sąsiadów ma taką samą sytuacje , niestety nie ma tyle szczęścia co on i jemu nikt nie może pomóc.

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Dlaczego nikt? Skoro zauważyłeś to możesz zadzwonić w odpowiednie miejsce, przyjadą ludzie z toz, ewentualnie straży miejskiej i psa być może im odbiorą. Chyba że nie jesteś do końca przekonany, czy sąsiedzi naprawdę wyrządzają psu krzywdę.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Podpier*alanie sąsiadów to nie honorowe. Nie rób tego, chyba, że chcesz wywołać wojnę przez na której ucierpią jeszcze twoje dzieci.

0

Zglos komentarz

S
saphe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nikt mu nie może pomóc... Może mu pomóc każdy kto to widzi tylko tak naprawdę jak widać ma los tego psa gdzieś... Nie musisz zgłaszać imiennie. Zadzwoń do straży miejskiej/straży dla zwierząt/TOZ-u i powiedz co i jak. Albo zrób zdjęcia i prześlij im maila... Da się? Da... tylko trzeba chcieć.

Nikt mu nie może pomóc... Może mu pomóc każdy kto to widzi tylko tak naprawdę jak widać ma los tego psa gdzieś... Nie musisz zgłaszać imiennie. Zadzwoń do straży miejskiej/straży dla zwierząt/TOZ-u i powiedz co i jak. Albo zrób zdjęcia i prześlij im maila... Da się? Da... tylko trzeba chcieć.

0

Zglos komentarz

W
wdowa20.6 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Biedny pies.. Przecież sa teraz takie mrozy! Autor tego zdjęcia niech cos z tym zrobi gdzieś to zgłosi! przecież to nawet budy nie przypomina!!!

0

Zglos komentarz

R
Ramzes78 🌟 Padawan
13 lat temu

Jak napisałem w tytule piesek został odebrany i ma się dobrze;-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ramzes he he mój pies się tak wabi. Dobrze że pies trafił w lepsze ręce. Bo tu uwiązany na kawałku pręta zbrojeniowego i budzie prowizorce i całe szczęście na łańcuchu z werblikiem pewnie by miał ciężką zime.

0

Zglos komentarz

A
andree916804 🎖️ Snajper
13 lat temu

tak samo jak ty jesteś cieżko jebnięty

0

Zglos komentarz

C
cookiesx3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Taka buda dla psa jest wiochą. Może tak by byłego właściciela wsadzić do mokrej,małej budy? Ramzes78, gratuluję, teraz mało osób przejmuje się zwierzętami. Brawo dla Was :).

0

Zglos komentarz

S
szopa86 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i piest rafil do schroniska gdzie beda mieli go wszyscy w du**e! ludzie pies ma pilnowac a nie ma byc rozpiesczony jak jakis bachor od tysiecy lat tak zyja a wy na sile probujecie im wcisnac swoje zasady! wezcie kuzwa zubry wylapcie bo przeciez zyja na dworze i moga zostac zjedzone przez wilki albo...

i piest rafil do schroniska gdzie beda mieli go wszyscy w du**e! ludzie pies ma pilnowac a nie ma byc rozpiesczony jak jakis bachor od tysiecy lat tak zyja a wy na sile probujecie im wcisnac swoje zasady! wezcie kuzwa zubry wylapcie bo przeciez zyja na dworze i moga zostac zjedzone przez wilki albo

0

Zglos komentarz

K
kitano11 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ty patafianie twoi przodkowie żyli tysiące lat w jaskiniach,i żyli,to idz teraz pożyj tak tydzień to będziesz płakał do mamusi gdzie papu i że ci zimno,twardzielu

0

Zglos komentarz

W
wiatryzpoludnia 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A żeby ten pies chociaż był na wolności... Przypnij siebie na łańcuchu do ściany na dworze przy minusowej temperaturze i skleć trzy deski ze sobą, co się będziesz bachorze rozpieszczał! Tutaj chodzi o jakąś odpowiedzialność- zniewalasz psa? To chociaż mu jakąś porządną budę daj... -.-'

A żeby ten pies chociaż był na wolności... Przypnij siebie na łańcuchu do ściany na dworze przy minusowej temperaturze i skleć trzy deski ze sobą, co się będziesz bachorze rozpieszczał! Tutaj chodzi o jakąś odpowiedzialność- zniewalasz psa? To chociaż mu jakąś porządną budę daj... -.-'

0

Zglos komentarz

S
saphe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Schowaj słomę bo ci z gumiaków wychodzi. Skąd takie myślenie? Pies to żywa istota a nie twój sługa. Zasługuje na godne życie i jeśli ktoś tego nie rozumie to na serio musi być ograniczonym troglodytą.

0

Zglos komentarz

S
szopa86 🌾 Wieśniak
13 lat temu

moga zdechnac z glodu kuzwa opanujcie sie nie narzucajcie swojej woli bo wam sie wydaje ze tak jest lepiej!

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Zróbmy jeszcze łapankę na zwierzęta leśne, przecież jest im zimno w lesie, w schronisku będzie im o wiele lepiej.

0

Zglos komentarz

K
kitano11 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pi****lnij się w ten głupi łeb cfelu zaje***y

0

Zglos komentarz

W
wiatryzpoludnia 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ty tak na serio z tym, czy to po prostu jakieś braki komórek szarych?

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Sarkazm dziecko, sarkazm

0

Zglos komentarz

L
lob69 🌾 Wieśniak
13 lat temu

davidstar to burak

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Aleś błysnął! Szkoda, że nie mam takiej możliwości, bo ze dwa takie bidulki bym ci wpuścił na chate, wtedy inaczej byśmy rozmawiali gudłaju.

0

Zglos komentarz

C
Caliente85 😏 Szyderca
13 lat temu

Oby więcej takich interwencji...

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Jednak wiocha ma woje zalety ... BRAWO !!

0

Zglos komentarz

S
stejsi1901 🌾 Wieśniak
13 lat temu

durni muszą być właściciele tego psiaka

0

Zglos komentarz

Reklama