Reklama
Ludzie - jak można cieszyć się z czyjejś śmierci ?

Ludzie - jak można cieszyć się z czyjejś śmierci ?

przez normal — 13 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

W tej rodzinie nic nie może mnie zaskoczyć,nawet tak obrzydliwa podłość.

0

Zglos komentarz

Reklama