Reklama
Reklama

Komentarze

15
K
kliperek666 🌾 Wieśniak
15 lat temu

I muszę je trxymać, żeby do pępka nie opadły! ;]

0

Zglos komentarz

P
pieczara 🌾 Wieśniak
15 lat temu

dokładnie .. ;]

0

Zglos komentarz

C
Czarownica94 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba jedyne czym moze sie pochwalic.

0

Zglos komentarz

N
nom20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dokładnie

0

Zglos komentarz

S
szkita1010 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mi to wygląda jakby ten rowek pomiędzy piersiami został domalowany w paincie hehe ale może się mylę :D

0

Zglos komentarz

W
weltmeister1989 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jak bym miał ku**sa do kolan to też bym się nim chwalił:)

0

Zglos komentarz

M
molto 😏 Szyderca
12 lat temu

Wydaje mi się, że nie ma za dużego biustu i robiąc tak optycznie je powiększa. Ach te baby, nie wiedzą czego pragną.

0

Zglos komentarz

O
12 lat temu

tak to jest, gdy dziewczyna nie ma się czym pochwalić, to musi się dowartościowywać w taki sposób... porażka

0

Zglos komentarz

H
hall21 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bebzon tez niczego sobie

0

Zglos komentarz

D
dickface 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Chodzi boso, to jej zimno i cyca podgrzewa. Od ciuchów ma lepsze brwi jednak, nietuzinkowe.

0

Zglos komentarz

J
jaro0700 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie zazdrosc!! Nigdy nie chciala cie ladna dziewczyna to teraz bedziesz wychwalal wyzszosc "pieknego umyslu" :D A moja zona jest akurat i piekna i inteligentna. To, ze ktos jest atrakcyjny nie znaczy, ze jest glupi ty ograniczony umyslowo katolu!!! Chociaz ta mi sie nie podoba to nie znacz...

Nie zazdrosc!! Nigdy nie chciala cie ladna dziewczyna to teraz bedziesz wychwalal wyzszosc "pieknego umyslu" :D A moja zona jest akurat i piekna i inteligentna. To, ze ktos jest atrakcyjny nie znaczy, ze jest glupi ty ograniczony umyslowo katolu!!! Chociaz ta mi sie nie podoba to nie znaczy, ze jest tepa jak ty.

0

Zglos komentarz

S
sobek97 🌾 Wieśniak
12 lat temu

on mieszka 200m ode mnie żal

0

Zglos komentarz

L
luckyfun69 🌾 Wieśniak
12 lat temu

daj namiary

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
12 lat temu

Bo ma!!!

0

Zglos komentarz

E
emilio12 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ja nie widzę wiochy, fajne cycochy:)

0

Zglos komentarz

R
RychuSE 💩 JP 100%
12 lat temu

W czym tu jest wiocha ? ta strona to ZAKON ? czy jak ? no zaczynam sie gubić... Moim zdaniem fajna z niej babka i pokazuje co ma. Nie da się charakteru pokazać na zdjęciach -.-

0

Zglos komentarz

M
mdk83kr 🎖️ Snajper
12 lat temu

ano fajne,zazdrościsz bo ci nie dała?

0

Zglos komentarz

Reklama