Reklama
Source: YouTube

Pomagasz ludziom i jeszcze cię nagrodzą mandatem!!

przez karach — 13 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
G
gucia27 💩 JP 100%
13 lat temu

W tym kraju pewnie i za oddychanie trzeba będzie płacić:(

0

Zglos komentarz

M
marcinekcom 🏹 Łowca
13 lat temu

już w niektórych miastach trzeba;]

0

Zglos komentarz

K
karach 😏 Szyderca
13 lat temu

W tym kraju lepiej traktuja cyganow niz Nas!!!

0

Zglos komentarz

Reklama