Reklama
Reklama

Komentarze

3
Q
Qantex 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ten mistrz pozostanie w garażu.

0

Zglos komentarz

T
tomson12a 🌾 Wieśniak
15 lat temu

I z czego tu sie śmiać??? Wszystkich was stac na profesionalny sprzet i trening w godnych warunkach ? Przynajmniej sie stara i chce cwiczyc.

0

Zglos komentarz

Q
Qantex 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jasne że chce ćwiczyć, tylko dlaczego ćwiczy głupotę??

0

Zglos komentarz

Reklama