Reklama
Reklama

Komentarze

46
E
Easystunts 🌾 Wieśniak
13 lat temu

moze to Bozy palec go pokaral ze az padl na kolana z wrazenia

0

Zglos komentarz

C
CinCin13 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jakbym widział Messiego, on zawsze tak płacze.

0

Zglos komentarz

G
gienekzewsi 💩 JP 100%
13 lat temu

Jak bym widział cały real madryd

0

Zglos komentarz

S
szczepaniakmichal 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chyba fa**e wieśniaku

0

Zglos komentarz

J
JohnnyPL 💩 JP 100%
13 lat temu

@CinCin13 Ty śmieszny jesteś przecież to ronaldo tak płacze... Pokaż mi filmik na którym Messi płacze bo ja ci moge pokazać pełno takich na których ronaldo płacze...

0

Zglos komentarz

A
a1ednak 🎖️ Snajper
13 lat temu

obejrzałem już trzeci raz i rżę ze śmiechu coraz bardziej,aktorstwo pierwsza klasa :)

0

Zglos komentarz

W
Wojekv 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bo to był "palec Boży" :]

0

Zglos komentarz

K
kazay 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i zapewne gwizdek sędziego uratował mu życie.. uff całe szczęście...

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Widać ,ze tamten miał nieżłe pierd..niecie w palcu !! Coś w stylu Hanckoka ;)

0

Zglos komentarz

S
scruple 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ADMIN TO ****,*****,***** i *****

0

Zglos komentarz

I
iDos 😏 Szyderca
13 lat temu

Na końcu mo**a na Tusk

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
13 lat temu

to Busquets czy Alves ?

0

Zglos komentarz

P
pelusiek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ten flimik również zwalił mnie z nóg jak tego aktora

0

Zglos komentarz

K
kkkx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

... i właśnie to jest sedno całego tego cudownego sportu... tyle w tym sportu co w nich aktorstwa...

0

Zglos komentarz

P
pawlittooo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Achilles miał swoją piętę on najwyraźniej ucho

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
13 lat temu

hahahahahahahahahahaa dobre.Po tym filmiku zaczne oglądać mecze

0

Zglos komentarz

T
TomekDaria 😏 Szyderca
13 lat temu

ale mu zaje..l toz to glowe mogl mu urwac haha

0

Zglos komentarz

B
Buqwald 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Rodzina Busquetsa :)

0

Zglos komentarz

P
PaniKitsune 😏 Szyderca
13 lat temu

Oni już dawno przestali być sportowcami. Przez transmisje telewizyjne meczów z piłkarzy przemienili się w gwiazdunie. Żel na włosy, mina, oh i ah. W drużynie jest z 10% normalnych facetów z pasją, a nie parciem na szkło.

0

Zglos komentarz

W
womack 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Z kim tu grała Barcelona?

0

Zglos komentarz

Z
zwisajacy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Muza dobra / NIGHTWISH /

0

Zglos komentarz

T
tronko 🌾 Wieśniak
13 lat temu

primadonny sie porobiły :)

0

Zglos komentarz

T
tronko 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Twój komentarz

0

Zglos komentarz

K
kopterek1 💩 JP 100%
13 lat temu

sergio busquets go uczył..

0

Zglos komentarz

W
wiochmencity 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Najman by klepal trawe:P

0

Zglos komentarz

K
kokoska851 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Az monitor oplulam ze smiechu xD

0

Zglos komentarz

F
facinka ⚔️ Jedi
13 lat temu

hahaha i za to mu płacą grubą forse xd

0

Zglos komentarz

I
isiasia 🌟 Padawan
13 lat temu

No powalił mnie z fotela koleś hahaaha

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

cud że przeżył..... ;)

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

bo to był...Zabójczy Palec Zakonu Trzech Błękitnych Surykatek

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

coraz brutalniejszy ten football ;)

0

Zglos komentarz

M
MRONE ⚔️ Jedi
13 lat temu

prawie jak christiano :):):)

0

Zglos komentarz

H
Hollywood_Hills 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To są Prawdziwi faceci i twardziele ^^ -.- ... CIOTY Kur***!!

0

Zglos komentarz

M
masakra01 🏹 Łowca
13 lat temu

Piłkarz trafił do szpitala i prawie się wykrwawił, zostanie kaleką do końca życia.....umysłowym......ciekawe ile oskarów za to dostał ? ;)

0

Zglos komentarz

W
wftr 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Cioty w krótkich spodenkach...

0

Zglos komentarz

K
kaszub554 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Delikatny koło

0

Zglos komentarz

P
pe3fka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zrobil to niczym Sergio B.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

dać mu snikersa...

0

Zglos komentarz

I
Illidan21 😏 Szyderca
13 lat temu

Fakt,strasznie gwiazdorzy:D

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
13 lat temu

to musiało boleć

0

Zglos komentarz

R
RamzesxD 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Właśnie dlatego nie lubie piłki nożnej, sport dla frajerów i symulantów...

0

Zglos komentarz

G
Gatsu 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ten co go dotknął był super sayaninem, tak więc się mu nie dziwcie ;)

0

Zglos komentarz

K
karatedave 💩 JP 100%
13 lat temu

No bez kitu co to ku**a ma być bo prawda jest taka że coraz gorzej z piłką nożna nie tak jak kiedyś za Bońka i innych grali za psi huj ale jak kosa a on dalej biegł a teraz każdy symuluje ... co to ma być ;/... jednak jest trochę prawdy w tym ze piłka jest dla chłopców a sztuki walki dla prawdziwyc...

No bez kitu co to ku**a ma być bo prawda jest taka że coraz gorzej z piłką nożna nie tak jak kiedyś za Bońka i innych grali za psi huj ale jak kosa a on dalej biegł a teraz każdy symuluje ... co to ma być ;/... jednak jest trochę prawdy w tym ze piłka jest dla chłopców a sztuki walki dla prawdziwych mężczyzn ...

0

Zglos komentarz

K
karatedave 💩 JP 100%
13 lat temu

piłka dla chłopców sztuki walki dla prawdziwych mężczyzn !!!

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
13 lat temu

Pucharowa piłka nożna to teatr, biznes, korupcja, oszustwa. Dla niektórych jest nawet nawet religią. Ale ze sportem już dawno nie ma nic wspólnego. Jedynie co oglądam to mistrzostwa świata i Europy.

0

Zglos komentarz

K
Kuti73 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dla tak drastycznych scen, zawsze warto obejrzeć. Chyba po tym faulu dochodzi do siebie w najlepszych klinikach XD)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

BYŁO JUŻ Z 50 RAZY NA GŁÓWNEJ TY ŚM***IU ADMINIE

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

I co z tego że było ?! Ja to widzę pierwszy raz , tak jak pewnie większość z nas. Więc może Ty zrób sobie małą przerwę z wiochą , to wtedy pooglądasz coś nowego, a nie tu od śm***i człowieka wyzywasz!!!

0

Zglos komentarz

K
k73k73 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiochą jest wyzywanie innych od śm***i. Wiocha dla cIEBIE :)

0

Zglos komentarz

E
eddyson 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale mu przykurwił;d

0

Zglos komentarz

M
magdzioszka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nightwish

0

Zglos komentarz

A
alikozak 💩 JP 100%
13 lat temu

naoglądał się grajków z barcelony i nie nauczył udawania !!!

0

Zglos komentarz

Reklama