Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli u nas też się znajdzie ropa;) P.S. Lubię jak wkładasz;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co piata licencja na wydobycie gazu lupkowego w naszym kraju jest w rekach Ruskow...raz ,dwa trzy-chabry z poligonu to MY!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie panuję nad tym. Same mi się literki wystukują;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
stwierdzenie w 100% słuszne wystarczy popatrzec na nasze ekstremistyczne fanki RM terorysci zbieraja kase na organizacje ,wyszkolenie oraz wykonanie zamachu, nasze ekstremistki na nowa fure dla plebana, kolejny nie potrzebny pomnik majac w du...ie 3 swiat , brak wody etc. lepiej wesprzec swoja sek...
stwierdzenie w 100% słuszne wystarczy popatrzec na nasze ekstremistyczne fanki RM terorysci zbieraja kase na organizacje ,wyszkolenie oraz wykonanie zamachu, nasze ekstremistki na nowa fure dla plebana, kolejny nie potrzebny pomnik majac w du...ie 3 swiat , brak wody etc. lepiej wesprzec swoja sekte ktora przez 2 tys lat duzo robi bla ludzkosci:P taca, opłaty za chrzest, slub, pogrzeb. Za pieniadze od musoliniego kupuje sobie pod wynajem 2 wieżowce w USA przepycha sie złotem - jednym słowem drugi babilon
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane