Reklama
Reklama

Komentarze

58
B
bigmukuu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

krótko : DE**L buehehe

0

Zglos komentarz

S
soundgarden8 💩 JP 100%
14 lat temu

czemu on k...a wskazuje na tego psa na ścianie co on chce od tego zwierzęcia nie ogarniam , ale pilota do tv ma fajnego !

0

Zglos komentarz

O
optix94 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tu konsoli nigdzie nie ma ..

0

Zglos komentarz

K
klimson99 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dostał wyplate i cieszy miche co za burak!!!!mega ku**s!!!!!

0

Zglos komentarz

V
VooDoo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja pierdziele... gdzie wiara ma mózgi?

0

Zglos komentarz

S
sadeczek 💩 JP 100%
14 lat temu

O co wam chodzi to na pewno z jakiegos e darling i duzy plus dla niego, nietrudno o galerie w ktorej jest 100 fotek ktore nic nie znacza- to jest jedno i wymowne, okreslajace najwazniejsze parametry dla potencjalnego partnera-tyle zarabiam i tyle mi wchodzi. Proste, konkretne i praktyczne. Nie ma si

0

Zglos komentarz

D
Disconnected 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ten palec - grzebalec co konkretnie oznacza?

0

Zglos komentarz

D
Disconnected 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Trzeba przyznać, że nie należy do zbyt atrakcyjnych. :)

0

Zglos komentarz

K
karolciak172 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale dziad !!!!!!!!!!!!!1

0

Zglos komentarz

G
golew 😏 Szyderca
14 lat temu

Ja tak interpretuje symbolikę elementów tejże kompozycji: Kolo pokazuje, ze 1. Ma pieniądze 2. Lubi napierdzielać na konsolce 3. No i ma ch*ja jak ten palec.

0

Zglos komentarz

M
mebtoom 😏 Szyderca
14 lat temu

tyle mu wchodzi jak pokazuje xD

0

Zglos komentarz

M
Ma3k87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kozak frajer...

0

Zglos komentarz

S
sniper9 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak będziesz, Kozak następnym razem drukował, to popatrz na odcień green CMYK w Corelu: nie każdemu to służy!!! A fota wypas dla OJAJEBE!!!

0

Zglos komentarz

R
roni12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Cysty ciul!!!

0

Zglos komentarz

D
delmonte1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ah ten Ronaldo

0

Zglos komentarz

K
kfas77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

będzie sie lansował jak pożyczkę przyjdzie spłacać

0

Zglos komentarz

K
kazikZ1959 😏 Szyderca
14 lat temu

Tyle to moja stara na kosmetyczkę w tydzień wywala ...

0

Zglos komentarz

E
eAse 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja i kredyt ...

0

Zglos komentarz

A
a...e 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Ja i wypłata starego"

0

Zglos komentarz

J
jarek1479 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czereśniak

0

Zglos komentarz

V
viscus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dwa dwieście , bo robota w mieście

0

Zglos komentarz

P
PaDiDa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I na Dz***i...:D

0

Zglos komentarz

W
wierna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pierwszą wypłatą trzeba sie pochwalic xd

0

Zglos komentarz

W
wiochmenek99 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie wypłata,to wyrównanie renty inwalidzkiej plus wynagdrodzenie za prace w zakładzie chronionym:)

0

Zglos komentarz

M
madzik20 💩 JP 100%
14 lat temu

...padłam... ^^ wymiatasz kolego.. :)

0

Zglos komentarz

D
driwer78 💩 JP 100%
14 lat temu

Wiocha aż zalatuje.

0

Zglos komentarz

Z
zuberek321 💩 JP 100%
14 lat temu

Musiał zacynować i nawet kompa pokazal ;D

0

Zglos komentarz

K
kroolik102 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale fajny jesteś

0

Zglos komentarz

S
Szyderczy_pysk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pan Corleone na pewno z ciebie nie będzie

0

Zglos komentarz

Y
yurej 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A mamy pytałeś?

0

Zglos komentarz

T
tatarzyn 💩 JP 100%
14 lat temu

jaki jestem fajny az sie zrzygac idzie,qurwa co za id***a

0

Zglos komentarz

L
laseczki1996 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie ma jak to lans roczną wypłatą ! . ha ha ha :D

0

Zglos komentarz

W
waldimen 🌾 Wieśniak
15 lat temu

2200 PLN ??

0

Zglos komentarz

A
adamiania4 😏 Szyderca
15 lat temu

A potem tekst : Ej stary chowaj kasę bo ojciec idzie a drugi na to : ja nie mogę trzymam aparat

0

Zglos komentarz

B
bjg7 🌾 Wieśniak
15 lat temu

roczny dochód???

0

Zglos komentarz

R
RudzikTV 🏹 Łowca
15 lat temu

cwaniak ;P

0

Zglos komentarz

K
kikojr 💩 JP 100%
15 lat temu

kiepski hajs, kiepska fota... ale coz, to tylko POLSKA ;)

0

Zglos komentarz

R
republika66 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale wieśniak;)

0

Zglos komentarz

R
republika66 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bo wieśniak to stan umysłu jednak ....

0

Zglos komentarz

K
kakikoka94 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahaha Pewnie Pierwszy raz w życiu tyle gotowki trzyma to musi uwiecznic ta chwile , ja nie mam pytań :):):0

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

1700 zł

0

Zglos komentarz

P
PokaFejsu 🏹 Łowca
14 lat temu

sprzedał kombajn na allegro a teraz szpanuje...

0

Zglos komentarz

S
sergiosl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zmlaskał kilka pytongów i ma kasę.

0

Zglos komentarz

A
Aaagaataa 💩 JP 100%
14 lat temu

też mam taki telewizor ;)

0

Zglos komentarz

Z
Zielixon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

też mam takie głośniki ;)

0

Zglos komentarz

X
XraserX1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie ma to jak lans wypłatą i DvD za plecami , co za wieś.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jak Pawlak z Kargulem ... brakuje tylko traktora ... bo telewizor i św***a jest ;-)

0

Zglos komentarz

T
tdkbrabus 🌾 Wieśniak
15 lat temu

ale o co chodzi???

0

Zglos komentarz

I
Ismelia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hmm.. jakiś nowy znak? ani to faker ani nic :P

0

Zglos komentarz

C
czajoza4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dostał pożyczkę z provident i się cieszy...

0

Zglos komentarz

L
Lcaseidefensis 😏 Szyderca
14 lat temu

dziwne jak taki kasiasty wymieniłby xboxa na nowszy model...

0

Zglos komentarz

K
Klaudia88829 💩 JP 100%
14 lat temu

mam takie same głośniki hah . xd

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Co za wieśniak. Czy on myśli że jest fajny?

0

Zglos komentarz

Q
quguar 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wziął pożyczkę z " Prowidenta " pod zastaw RTV .

0

Zglos komentarz

S
sethia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ma jakiś krótki palec czy mi się wydaję...? :P

0

Zglos komentarz

M
Martinos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pierwsza wypłata ?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

No tak lansik jest .. ale brak mózgu przy okazji też ...

0

Zglos komentarz

K
katarinaaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

typowy wieśniak

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

oho 1700zl chyba caly miesiac nadgodziny lapal na budowie, jest sie czym chwalic

0

Zglos komentarz

K
koniu48 🌾 Wieśniak
14 lat temu

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee prziecież to pierwsza wypłata to trzeba sie pochwalic

0

Zglos komentarz

V
vego1985 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A to co za konsola Xbox pierwszy czy cus innego :P

0

Zglos komentarz

Reklama