Reklama
To na jej koncert ministra z PO dała 6 milionów,

To na jej koncert ministra z PO dała 6 milionów,

przez numa — 13 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
W
WrednyStaruch 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W jezyku polskim nadal uzywa sie formy "Pani minister" (gdy jest nim Kobieta) wrzutka dobra, ale za byka minus.

0

Zglos komentarz

N
13 lat temu

W języku polskim, racja, ale celowo zastosowałem język POlski.

0

Zglos komentarz

M
MOLESTAT 😏 Szyderca
13 lat temu

No jakby sie napiela...

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
13 lat temu

Proponuję referendum, na temat tego, czy dobrze zostały owe miliony wykorzystane, bo jedni są za a drudzy przeciw.

0

Zglos komentarz

N
13 lat temu

Ci "za" to kto niby? W GW tak napisali?

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
13 lat temu

Nuna, a pytałeś proboszcza z twojej wsi, co on na ten temat ma do powiedzenia?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Numa jak widzi się z proboszczem to ma zawsze pełne usta :)

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

hehehe

0

Zglos komentarz

Q
qazzaq 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jej hajs jej sprawa...

0

Zglos komentarz

N
13 lat temu

JEJ, id**to!?

0

Zglos komentarz

Reklama