Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
Kamilskoczylas1 🏹 Łowca
13 lat temu

Może dostałeś go w innym miejscu:)

0

Zglos komentarz

P
profi91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

auto stało tam zaparkowane 3 dni, naklejka pojawiła się w tą niedziele między 11-20

0

Zglos komentarz

J
jersey_pan 😏 Szyderca
13 lat temu

to zrobił zapewne jakiś sfrustrowany psychol i tyle. a to się leczy na oddziale zamkniętym...

0

Zglos komentarz

E
efereze 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zostaw jego dziewuchę i masz spokój

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

jak tam przepisy ? moze trzeba przypomniec? 1,5 metra jest. ale jest tez linia ciagla na jezdni :)

0

Zglos komentarz

Reklama