Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
routerr 🌾 Wieśniak
13 lat temu

powinno być motorniczy

0

Zglos komentarz

D
dave1978 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a jak jest ???

0

Zglos komentarz

D
dave1978 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie wiedziałem, że wcześniej było napisane "tramwajarz". Jeśli tak to sorki routerr

0

Zglos komentarz

S
smierdziuch 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szkoda ze pajac, który to nagrał nie zareagował. Na początek je***ć motorniczego a później pomóc dziadkowi wstać.

0

Zglos komentarz

R
reeik 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w Miodowych latach był Tramwajarz :D więc napisałem Tramwajarz :D

0

Zglos komentarz

I
imker123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jeden ch$@ jak sie nazywa tak czy siak c**l

0

Zglos komentarz

Reklama