Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
18Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co z tego że chodzę jak zawsze przegłosuje mnie durna większość dla której największym autorytetem jest to co pokazuje telewizja,ale widze że jest nadzieja...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ty co sie dokladasz by bylo lepiej i co z tego masz? bezrobocie 15 procent zwalnianie nauczycieli w przyszlym roku ponad 6 tysiecy! ustawy ktore przechodza ro cichu przed ludem oraz ciagle spory o to komu gdzie i dlaczego. w du**e mam takich ludzi ktorzy nazywaja siebie poslami. I jesli chcesz g?o...
a ty co sie dokladasz by bylo lepiej i co z tego masz? bezrobocie 15 procent zwalnianie nauczycieli w przyszlym roku ponad 6 tysiecy! ustawy ktore przechodza ro cichu przed ludem oraz ciagle spory o to komu gdzie i dlaczego. w du**e mam takich ludzi ktorzy nazywaja siebie poslami. I jesli chcesz g?osowac to glosuj ale pamietaj by pozniej cieszyc sie z tego jak twoja partia cie w du pe grzmoci! niech Bog bedzie z toba i toba wazeliny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie idź, ale później nie wypowiadać się na temat rządzenia w Polsce, bo nie dołożyłeś się do tego, żeby było lepiej. Zresztą pójść na wybory to święty obowiązek każdego Polaka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a co, jak wiekszość polaków znasz tylko tych dwóch polityków i między nimi musisz wybrać? gratuluję inteligencji pantofelka. lepiej włącz tvn i zobacz co mówią eksperci na temat mamy madzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
chyba cie grzeje człowieczku jak tak sadzisz! wariatów mamy dość już w rządzie i przy korycie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja idę zagłosuję wole "wariata" niż kłamcę .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
z dwojga złego wolę Kaczyńskiego. Tusk nie wytrzymuje już psychicznie. Pokazał "klasę" ostatnio w Elblągu. Jak Tusk teraz przegra wybory to platforma się rozpadnie. Później przyjdzie czas na Janusza, ale nie tego do od wibratorów i narkomanii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
krula Korwina:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co za różnica kogo wybierzemy to tylko zmieni złodziei przy korycie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli ze wolicie jak dalej PO bedzie was w 4 litery walic? Gratuluje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie idziesz na wybory to znowu dasz sie ruchac w d**e przez TUSKA i jego bande.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
taka prawda - wybrać mniejsze zło, ale gdzie ono jest ? jedno złe, a drugie niedobre, to jak skazany na śmierć ma wybrać rozstrzelanie czy powieszenie wybór należy do ciebie ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane