Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Sasanka" to nie nazwa, a marka i to kiepska raczej. Skoro zarabia około 300 000 zł, to znaczy,że dorobiła się zanim została prezydentem. Najprawdopodobniej jak pracowała i była szefem EBOiR.Każdy prezydent Warszawy zarabia stosunkowo tyle samo. Lecz Kaczyński tez nie był prezydentem za fr...
"Sasanka" to nie nazwa, a marka i to kiepska raczej. Skoro zarabia około 300 000 zł, to znaczy,że dorobiła się zanim została prezydentem. Najprawdopodobniej jak pracowała i była szefem EBOiR.Każdy prezydent Warszawy zarabia stosunkowo tyle samo. Lecz Kaczyński tez nie był prezydentem za frico, a na dodatek absolutnie nic w Wwie nie zrobił, poza zwyzywaniem jednego żulika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wartość takiej Sasanki to około 20 000 zł.Jak na jacht, to za darmo,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hm szkoda że nie porównałeś tego z tym co miała zanim została prezydentem Warszawy :)) Poszukaj a się dowiesz że miała więcej zanim objęła swój urząd. pozdrawiam łowców taniej sensacji co tylko umieją ośmieszać ludzi w internecie :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane