Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
Karoolinka77 🌾 Wieśniak
12 lat temu

przeciez maja caly cholerny wiezowiec w Lodzi, nie myle sie? mam dosc tego kraju. niech kasta utajonych bezrobotnych na cieplych rodzinnych stolkach (vide: polowa urzedasow) mieszka tu sobie sama. tylko skad sie wezma podatki na ich socjal* *czyt. wyplate

0

Zglos komentarz

Reklama