Reklama
Reklama

Komentarze

16
M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

idioci.

0

Zglos komentarz

K
kwachu57 😏 Szyderca
12 lat temu

idioci to mało powiedziane

0

Zglos komentarz

T
tda2003 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Żal patrzeć...

0

Zglos komentarz

P
Pitero_pl 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wykształcenie widać idzie w las, a gimnazjaliści hejtu nie zaprzestaną... Co za ludzie, sorki bezmózgi...

0

Zglos komentarz

V
vvesem 🏹 Łowca
12 lat temu

Sami ich podkręcacie, nie lajkujcie takich rzeczy to nie będą się cieszyć ze są na głównej!

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

im więcej pomników, "świętości", "nieomylności", "cudowności", wielkości, ampułek z krwią, tym więcej takich wpisów! Wszyscy zapomnieli albo nigdy nie wiedzieli, że był tylko człowiekiem z zaletami ale i z wadami! Ciągłe i nieprzerwane och i ach, powoduje odwrotne skutk...

im więcej pomników, "świętości", "nieomylności", "cudowności", wielkości, ampułek z krwią, tym więcej takich wpisów! Wszyscy zapomnieli albo nigdy nie wiedzieli, że był tylko człowiekiem z zaletami ale i z wadami! Ciągłe i nieprzerwane och i ach, powoduje odwrotne skutki od zamierzonych!

0

Zglos komentarz

M
Makaron666 🌾 Wieśniak
12 lat temu

crimen przez 28 lat pontyfikatu wy to coś nazywacie człowiekiem najlepszym jego kumplem był Pinochet odpowiedzialny za śmierć 35 tysięcy ludzi

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Za tuszowanie przez lata afer pe****lskich ten szacunek mu się należy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Salut Generalissimus Augusto Pinochet!!!

0

Zglos komentarz

T
12 lat temu

Kuźwa wielki człowiek, stary dziad wybrany przez grupkę starych dziadów. Mistrz tuszowania afer pe****lskich, przeciwnik modernizacji KK, człowiek skazujący księży walczących z pe****lią, demon, pe****l, sługa szatana. Oto wasz papieżak.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

demon to przesadziłes

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
12 lat temu

Z czym przesadził??? przecież to patron pe****lów.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No patron patronem ale wybaczcie :) w demony jakoś nie wierzę :)

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
12 lat temu

he he he

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Wojtyła-Katz

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

testoviron rozumiem, że ty oceniasz innych, którzy tak wiele osiągnęli na podstawie swoich osiągnięć? bo jeśli do niczego w życiu nie doszedłeś to oznacza, że jesteś tylko zagubionym, pryszczatym nastolatkiem, który obrażając próbuje się dowartościować

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

i jeszcze podszywa sie pod arcy-trolla.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

kuhhhhwaaa!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A tam zaraz wielkiego człowieka. Byl nizszy odemnie.

0

Zglos komentarz

C
cairo 💩 JP 100%
12 lat temu

Podobno na prawdzie ta wiara się opiera, po latach widać która to w/g klasyfikacji ks.Tischnera.

0

Zglos komentarz

U
ukasz00 💩 JP 100%
12 lat temu

hheheh wielkiego człowieka hhehheeh nie no jebne zara

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

:/ ja z tymi posra?cami do sql chodze.. czo za ludzie? szkoda patrze?...

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
12 lat temu

w dodatku pejsaty demon

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No właśnie dlaczego nie mówi się o jego żydowskim pochodzeniu ?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Wstawiający to dzieło dodał mnie do wrogów. Dziękuje :)

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Ahahaahahahah :D

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Najwięcej mają do powiedzenia bezmózgie smarki, które w dzisiejszych czasach, nie mają żadnego szacunku do nikogo. Dno.

0

Zglos komentarz

P
pablo1123_74 🏹 Łowca
12 lat temu

Skutki bezstresowego wychowywania..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Moim ałtorytetem jest tylko Belzebub, wolno mi co nie katole?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Belzebub to ja.. chcesz się o tym przekonać? :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Chyba Belzebuba, albo Belzebaba:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Tak czy siak.. na dobre Ci to nie wyjdzie :) albo i wyjdzie... sssssssssssssssssyyyyttttttt :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

No chyba że belzeB**BS:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Mam klękać do miecza? :)

0

Zglos komentarz

Reklama