Reklama
Reklama

Komentarze

20
F
freak4life 😏 Szyderca
12 lat temu

Nie "Sox" a "Sucks".

0

Zglos komentarz

R
rooxi24 💩 JP 100%
12 lat temu

Ale po co...??

0

Zglos komentarz

L
longvader 😏 Szyderca
12 lat temu

Lepiej by w dermatologa zainwestował.

0

Zglos komentarz

T
tytygrys 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ciekawe czy mu reebok syfy wyciskał?

0

Zglos komentarz

K
kjujiczek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dzięki za napisanie co to ,ni cholery nie mogłam przeczytać co ma tam nabazgrane.Sama wyraźniej nie pisze,ale nie tuszem po sobie i innych no co tam ,jak to mówią YOLO

0

Zglos komentarz

W
wladek3 🌾 Wieśniak
12 lat temu

powinien sobie napisac jeebog

0

Zglos komentarz

B
bartekk1992 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to tylko na cale życie, niema co sie przejmowac

0

Zglos komentarz

M
Marik123 😏 Szyderca
12 lat temu

No widziałam już gorsze od tego,ale trzeba przyznać,że stoi wysoko w rankingu. :)

0

Zglos komentarz

S
snail73 🌾 Wieśniak
12 lat temu

gorszych to widziałem sporo ale ten jest w ch... niefajny(mało powiedziane).czemu ktoś się tak oszpeca?? ała

0

Zglos komentarz

O
omader09 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Z typa niezły z**bok

0

Zglos komentarz

B
BrakLoginu3007 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jak widziałem to wcześniej to nie wiedziałem co tam jest napisane, dzięki tobie mój świat stał się lepszy a hasło rozszyfrowane!

0

Zglos komentarz

S
SzalonyMagazynier 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale trzeba mieć narąbane we łbie, żeby coś takiego sobie wydziarać...

0

Zglos komentarz

M
mark200 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Obliczyć liczbę znaków

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Masakra ! Kto go tak spaskudził ??

0

Zglos komentarz

T
toomas29 🌾 Wieśniak
12 lat temu

REEBOK!! jak juz coś

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
12 lat temu

ja to odczytałem jako SEEBOO

0

Zglos komentarz

T
toomas29 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Są gorsze..

0

Zglos komentarz

Z
zbiczeek 🏹 Łowca
12 lat temu

Prawdziwy kibic Chicago White Sox. :)

0

Zglos komentarz

E
elvert 🌾 Wieśniak
12 lat temu

i jeszcze któś za to zapłacił ;) niebanalny gust ;)

0

Zglos komentarz

M
marlon_zip 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Syfok...

0

Zglos komentarz

Reklama