M.Lasek: - Uczymy, po co jest "sterylny kokpit" i dlaczego tak ważna jest asertywność.
Ukryj komentarze(4)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
sla666yer
2023-08-07 02:04:22
Ocena: 3(glosow:3)-+
Wrak siedzi na Żoliborzu albo jest obwożony po kraju w towarzystwie swojego fan-clubu.
vacarius
2023-08-03 22:12:00
Ocena: 2(glosow:4)-+
Jakoś nie słyszałem aby polski prywatny samolot pasażerski się rozbił. Może tak dawno temu ze mnie na świecie nie było a mam już 40 lat. Ale jak prawaki se gdzieś lecą państwowym to się rozbili. Może prawaki zamiast posiadać państwowe samoloty to zawsze wynajmujcie prywatne!!! Co by się złego stało gdyby prezydent wynajmował za każdym razem jakiś samolot z prywatnej firmy? A nie latał pod nadzorem Sasina i swoich kolegów nieudaczników? Którzy mimo to ze mają małą inteligencje to mają wysokie stołki.
Bez kierunku, przez ciągłą i powierzchnię wyłączoną z użytku.
główna

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.