Tuska obściskującego się z Ławrowermi Putinem...
Ukryj komentarze(7)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Wieśniak
Wrcfan
2025-05-04 20:38:25
Ocena: 4(glosow:6)-+
Lewaki to horzy psychicznie ludzie. Dla nich kazdy antylewak jest prorosyjski (nie kazdy antylewak jest prawakiem tepe uje).
LewakToDebil
2025-05-04 21:00:08
Ocena: 0(glosow:6)-+
Bo wrzucać można tylko zdjęcia PiSowców a nie POwców, bo TY jesteś zły człowiek wrzucając zdjęcia Tuska czy Sikorskiego z Ławrowem albo w uściskach z Putinem a już nie daj Boże zdjęcia Trzaskowskiego ściskającego się z pedofilem z Targówka
LewakToDebil
2025-05-05 09:56:07
Ocena: 0(glosow:2)-+
No widzisz naruszyłeś regulamin POwskie forum. O POwcach tak jak o zmarłych albo dobrze albo wcale :).
główna

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.