lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Kłamstwo jako strategia – bo fakty nie działają na wyborcę PiS. Dla PiS-u to nie teoria. To know-how.
główna
Dodano: 18.07.2025, 08:05:10   przez: nissin
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 52  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(4)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
akuszer
2025-07-18 08:17:38
Ocena: 6(glosow:8)-+
Kiedy prawda wdzieje buty to kłamstwo obiegnie kule ziemską

LosAlbertos
2025-07-21 09:37:49
Ocena: -2(glosow:2)-+
Panie premierze po ile jest chleb?

typhon
2025-07-20 20:22:32
Ocena: -1(glosow:1)-+
A artykuł napisała nie istniejąca dziennikarka i kto posługuje się kłamstwem fajnopolaku nissin?.

nissin
2025-07-18 08:24:25
Ocena: 1(glosow:9)-+
Niech ktoś przypomni sobie choćby aferę dwóch wież, respiratorów, maili Dworczyka, Pegasusa, Polskiej Fundacji Narodowej, TVP, Mejzy, Obajtka, Sasina, Kurskiego, czy setek milionów wydanych bez przetargu. Gdzie są reakcje? Gdzie masowe porzucenie partii? Nigdzie. Bo nie działa. Zadziałało co innego – poczucie oblężenia, antyniemieckie narracje, „pseudo-elity”, „Tuskoidy” i „układ”. A efekt uboczny? Zniszczenie przestrzeni publicznej, dezintegracja faktów, zapaść autorytetu nauki, mediów i prawa. Ale kogo to w PiS obchodzi? Liczy się władza. A że kłamst

akuszer
2025-07-18 08:17:38
Ocena: 6(glosow:8)-+
Kiedy prawda wdzieje buty to kłamstwo obiegnie kule ziemską
Który powstrzymał go przed rysowaniem samochodów. Zapomniał, że nie jest już w internecie.
główna
Dodano: 05.06.2018, 17:59:53   przez: vashek
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 488Skomentuj (82) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.