Ukryj komentarze(6)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Czysta Moc
saviola1
2025-12-18 13:56:12
Ocena: 4(glosow:4)-+
Panowie, oby ten system nie był nam nigdy potrzebny. I tego sobie o całej RP życzmy na te święta i nowy rok.
V-T-S-S
2025-12-18 20:41:58
Ocena: 1(glosow:1)-+
Problemem podstawowym jest to, że Polacy NIE ZNAJĄ znaczenia konkretnych sygnałów dźwiękowych. Kiedyś w szkołach było przysposobienie obronne (i podobne) gdzie dzieci uczyły się zachowania podczas właśnie alarmów, ataków (nawet ABC) i co wolno a czego nie wolno robić w konkretnych sytuacjach... Teraz... teraz nie uczą się niczego.
saviola1
2025-12-18 13:56:12
Ocena: 4(glosow:4)-+
Panowie, oby ten system nie był nam nigdy potrzebny. I tego sobie o całej RP życzmy na te święta i nowy rok.
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.




