Polacy wciąż pozostają bez zadośćuczynienia zasądzonego w kraju, mimo że Volkswagen przyznał się do winy.
Ukryj komentarze(6)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Bóg Wiochy
caleanka
2025-05-18 18:14:44
Ocena: 1(glosow:7)-+
Z drobnym cwaniaczkiem Konfederosji nie ma dyskusji, jak nie Tusk to von der Leyen, tak dziala propaganda Putina!
kornas1988
2025-05-18 18:00:17
Ocena: -2(glosow:8)-+
Pozew zaraz utnie Tusk bo jak to swoich panów sądzić. Vonder layer też sie zaraz odpali że to nie po unijnenu i tyle będzie
nissin
2025-05-18 18:03:26
Ocena: -3(glosow:7)-+
8 maja 2025 r. spółka ADACO GmbH, partner polskiego Stowarzyszenia Poszkodowanych przez Spółki Grupy Volkswagen AG, złożyła pozew przeciwko koncernowi w Sądzie Okręgowym w Brunszwiku. Pierwszy proces, oparty o roszczenia 215 obywateli Polski, których pojazdy wyposażone były w silniki ze zmanipulowanymi systemami emisji spalin, może otworzyć drogę dla kolejnych tysięcy poszkodowanych.
Pozew został złożony przez renomowaną kancelarię prawną Dr Stoll & Sauer Litigation Rechtsanwaltsgesellschaft mbH i dotyczy pojazdów z silnikami typu EA189, w których stosowano nielegalne oprogramowanie zaniżając
kornas1988
2025-05-18 18:08:00
Ocena: 0(glosow:6)-+
Daj znać pissin jak wygrają procesu bo ma to nikłe szanse. Unia zablokuje Tusk przytaknie i uja pomoże i tak to sie skonczy. Poza tym vv to aktualnie największy potentat motoryzacyjny to powodzenia z pozwem
caleanka
2025-05-18 18:14:44
Ocena: 1(glosow:7)-+
Z drobnym cwaniaczkiem Konfederosji nie ma dyskusji, jak nie Tusk to von der Leyen, tak dziala propaganda Putina!
kornas1988
2025-05-18 18:30:11
Ocena: 0(glosow:4)-+
Cwelanko zasmucę cię bo nie jestem za konfederacja pisem i innymi debilnymi partiami koalicji rządzącej. Ale twój mały polityczny mozg tego nie pojmie bo masz głowę tak gleboko w dupie rudego że widzisz już światło
RychoLX
2025-05-18 18:44:08
Ocena: -1(glosow:7)-+
@kornas1988 Tusk myli ci się z pisem. To pis dążył do stworzenia posłusznych sobie sądów, mianując potulnych sobie sędziów - Przyłębska, Manowska, Pawłowicz, Piotrowicz, plus masa innych neosędziów, których Dupek do tej pory masowo mianuje, mimo krytyki ze strony organizacji sędziowskich, instytucji unijnych oraz orzeczeń sądów.
"Jeśli nie mieliście z kumplami takiego tripa, to nie znacie życia".
główna

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.