Rozpoczą się okres zemsty sutenera, prostaka, pustaka, złodzieja i narkomana.
Ukryj komentarze(6)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
Kermitass
2025-06-05 05:53:29
Ocena: 5(glosow:7)-+
Oficjalnym powodem utraty pracy, było udostępnienie danych podopiecznego. Ciekawe czy czarnka wypiedrolą z roboty, skoro to on jako pierwszy podał dane pana Jerzego na konferencji prasowej.
zenontelefon
2025-06-05 08:25:03
Ocena: 2(glosow:4)-+
A co to za robota była, jak na zlecenie? Nawet nie etat. Nie wierzę, że w Trójmieście nie da się znaleźć przyzwoitego zatrudnienia. A co do zemsty, to może i ona nie była Pana Alfonsa (choć pewności nie ma) ale na pewno pisdzielskiej dyrektorki MOPS. Pisdzielce to mściwy ludek polskokatolicki. Bo nie chrześcijański.
Zobacz jak zareagowali kierowcy. Wielka klasa!
główna

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.