Nie przez przypadek powstala koalicja PiSu z sekta kosciola...zeby wspolnie oglupiac i okradac narod!
Ukryj komentarze(7)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Wieśniak
sw2sw
2025-10-04 21:51:36
Ocena: 0(glosow:2)-+
Nieprawda, kraje zachodnie zaczęły budować swoje bogactwo, gdy kler miał się u nich dobrze. I chyba nie odsunęły, ale po prostu ludzie wypięli się na czarnych.
caleanka
2025-10-04 15:50:56
Ocena: -1(glosow:3)-+
komentarz usunięty przez moderatora
nissin
2025-10-04 15:37:10
Ocena: -1(glosow:3)-+
komentarz usunięty przez moderatora
vacarius
2025-10-04 14:07:59
Ocena: -1(glosow:3)-+
Wszystkie kraje zachodnie które odniosły sukces społeczno-gospodarczy. Odsunęły kler od koryta. Nie ma ani jednego klerykalnego kraju w którym by się dobrze żyło. USA można uznać za klerykalny kraj bo prezyden mówi boże błogosław amerykę. Ale ile milionów nawet białych amerykanów nie ma dostępu do opieki medycznej. Ilu przez koszta leczenia zostało bez dachu nad głową?
caleanka
2025-10-04 14:53:33
Ocena: -2(glosow:4)-+
komentarz usunięty przez moderatora
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.



