Za panowania pisowskich debili nie do pomyślenia
Ukryj komentarze(6)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
henryk
2025-05-10 22:17:27
Ocena: 9(glosow:9)-+
Chcę tylko przypomnieć, że już jedną taką umowę o pomocy militarnej z Francją podpisaliśmy w 1939. Wtedy bardzo nam pomogła.
grabcan
2025-05-12 22:34:21
Ocena: 3(glosow:7)-+
A ta Polska najważniejszość objawia się czym? Płaszczeniem się Tuska przed szolcem ze złózonymi rączkami, czy może ostatnio, jak mu Merz kazał spi*rdalać do drugiego wagonu, bo pierszym pojedzie on sam z Makronem i Starmerem? Btw Starmer z podziwu nie mógł wyjść widząc jak Merz nakazuje ryżemu, a ten posłusznie spi*rdala z podkulonym ogonem. Wstyd, jak chvj
główna

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.