Ukryj komentarze(5)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
jw12
2025-08-25 08:41:31
Ocena: 3(glosow:5)-+
tj zwykły hosztapler ! w zyciu oszukuje w polityce kradnie ! taki człowiek
Tanczacy_z_Rekinami
2025-08-28 16:52:26
Ocena: -4(glosow:6)-+
Z kiblem to brejza a nie mejza. Tylko że to powinien być płonący kibel.
Adam64824
2025-08-29 12:47:11
Ocena: 0(glosow:0)-+
Nie zapomnę jak mejza ścierwo zrobił konferencję prasową i przyprowadził jakiegokolwiek gamonia na wózku i wciskał kit tępemu ludowi że jego leczenie pomaga. Ten gamoń wstał z tego wózka, zaczął się spinać, pełny wigoru i wdzięczny zbawcy. A tu dupa parę miesięcy później ten gamoń z wózka umarł. Fakt mejza uczciwy jak na pissoluda przystało. Te łachy nie mają kręgosłupa moralnego
Tanczacy_z_Rekinami
2025-08-29 23:59:27
Ocena: -1(glosow:1)-+
Zgadza się, to jest wyjątkowa kreatura. A teraz sobie przypomnij jak brejza opowiadał że planowano zamach na jego życie bo Toi Toi na jego ulicy spłonął.
główna

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.