Ukryj komentarze(3)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Snajper
baxbany
2025-06-10 07:09:06
Ocena: 0(glosow:4)-+
Snickers65 - Za trudne odpowiedzi i musiałeś użyć cytatów? Czy brakło poleceń z Moskwy?
Snickers65
2025-06-10 06:29:55
Ocena: -2(glosow:4)-+
"Ja dziś rozszyfrowałem pseudonim Gortata — Wielki Młot. Myślałem, że to chodzi o jego wzrost, gabaryty. Ale nic bardziej mylnego. Wszystko wyszło na jaw podczas wywiadu, jakiego udzielił Wojewódzkiemu i Kędzierskiemu. Otóż. Na pytanie, kiedy był chrzest Polski, no nie potrafił znaleźć odpowiedzi. Ale zadali pytanie nieco bardziej podchwytliwe, ile to jest 9x7. Kurczę blade nie przebrnął — mówi Marcin Najman"
Adam64824
2025-06-10 08:32:56
Ocena: -1(glosow:3)-+
Snickers pisowski kiepie. Ty rozszyfruj kiedyś dla waszej piss sekty co jest z Jarusiem Kaczyńskim. Nie ma żony ani dzieci ani nigdy nie był widziany z kobietą. Czyżby był zboczony?? Czyżby był tęczowy?? Czyżby wolał siurki??? Ja wiem że ksiądz pedofil to tradycja. Ale żeby prezes był GEYEM???
Finał dość zaskakujący, więcej szczęścia niż rozumu.
główna

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.