lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
poczekalnia
Dodano: 15.08.2025, 07:05:33   przez: Ginka_Beer
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 12  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(2)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
nissin
2025-08-15 07:57:50
Ocena: 4(glosow:6)-+
Wybitna postac prawicy, wynalazca "Polskiego Kebaba", kandydat na prezydenta z poparciem 0.52%..."Prawdziwy Polak"!!! Szczesc Boze!

nissin
2025-08-15 07:57:50
Ocena: 4(glosow:6)-+
Wybitna postac prawicy, wynalazca "Polskiego Kebaba", kandydat na prezydenta z poparciem 0.52%..."Prawdziwy Polak"!!! Szczesc Boze!

baxbany
2025-08-15 07:35:14
Ocena: 3(glosow:5)-+
A, cha uprawiał kulturystykę i nic więcej. Sklepik mu zbankrutował. Czyli taki prawacko-katolickim myśliciel, filozof i ekonomista. No i oczywiście chyba zastępca Bąkiewicza. Oto ludzie którzy budować Polskę chcą.
Zbyt głośno wykonywał martwy ciąg a podłożył sobie maty. Wtedy przyszedł szef wszystkich szefów
główna
Dodano: 22.08.2018, 11:25:05   przez: vashek
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 30Skomentuj (25) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.