Zostali atesztowani za promowanie obcej kultury i torturowani tak długo aż się jej wyrzekli
Ukryj komentarze(4)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
ZephKan
2026-02-07 16:47:27
Ocena: 3(glosow:3)-+
Spokojnie. Za 2 lata jak idioci wybiorą konfederację, albo Brauna to w Polsce również zachodnia kultura zostanie zakazana
A1S19
2026-02-07 16:58:55
Ocena: -2(glosow:2)-+
A kto ich aresztował i torturował? Czy to nie przypadkiem "inżyniery i doktory", których tak chętnie chcecie przyjmować w ramach multikulti? Zapamiętajcie pały, że multikulti to regres społeczno-kulturalny całej Europy i żadne tłumaczenie tego nie zmieni.
baxbany
2026-02-07 17:05:15
Ocena: -1(glosow:1)-+
Podstawowy regresem Europy jest kościół ideologii katolickiej. Ten naród, co pierwszy pokazał środkowy palec pedofilom, geyom i złodziejom z Watykanu stał się najbogatszym narodem w Europie. Oczywiście Polska na końcu. XXI wiek, a nas dalej Watykan doi!
Anatoliusz
2026-02-07 16:26:13
Ocena: -1(glosow:3)-+
Na dansingu w Ciechocinku by mieli powodzenie. Albo na kameralnym party gdzieś na zaciszu plebanii.
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.


