Prawacko-katolickie kłamstwa o Rosji, czyli prawacki dzień, jak co dzień
Ukryj komentarze(8)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
typhon
2026-02-07 20:09:08
Ocena: 2(glosow:10)-+
baxbany a nie przeszkadza tobie twój Gawkowski śpiewający ruski hymn komunistów?.
SĹawomir70806
2026-02-07 22:07:04
Ocena: -2(glosow:2)-+
Taki obraz jest niepoprawny politycznie pokazuje jak bezwartościowe są sankcje nakładane przez UE a tym samym że UE to taka wydmuszka
baxbany
2026-02-08 00:04:51
Ocena: -1(glosow:1)-+
sw2sw - Poucz się historii, nie prawacko-katolickiej histerii. Kto sprzedał Polskę, w tedy lewaków nie było. Warcholska prawica wraz z katolickimi ścierwami i zawszonym papieżem. Na szczęście polski bohater Kościuszko powywieszał katolickich warchołów w funkcjach biskupów. Moim skromnym zdaniem, za mało ich wisiało!
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.



