Ukryj komentarze(4)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
AbramsPower
2026-03-21 07:51:42
Ocena: 0(glosow:0)-+
komentarz usunięty przez użytkownika
A1S19
2026-03-21 07:07:05
Ocena: -2(glosow:2)-+
Królik jeśli istniał i był takim człowiekiem jak opisuje go biblia to myślę, że był dobrym człowiekiem. Ja tu piszę o politykach USA. Nie wsadzam wszystkich do jednego wora tak jak ty lewacki bękarcie. Dla ciebie każdy prawak z automatu jest wielbicielem kaczora, ruską onucą i chodzi co niedzielę do kościoła, ale tak nie jest. Wiem, że twój zabetonowany łeb nie jest tego w stanie pojąć, ale takie są fakty. Napiszę ci nawet, że mam kumpla lewaka i jest nawet normalny, pracuje, ale taki przypadek zdarza się 1 na 100. I tak pokrzyczę na cześć pierwszej damy "GOSIA!!! GOSIA!!! GOSIA!!!"
AbramsPower
2026-03-21 07:51:42
Ocena: 0(glosow:0)-+
komentarz usunięty przez użytkownika
Krótka kompilacja o tym, że tramwaj jest większy i cięższy.
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.

