Nikt tyle nie ukradnie, co prawak - ciągle mu mało
Czyli w ciągu 8 lat stan okradania kraju przekroczył bilion złotych?
Dolaczyl: 19.06.2018
33,268 punktow
224 postow (39 na glownej, 185 w poczekalni)
10405 komentarzy
Czyli w ciągu 8 lat stan okradania kraju przekroczył bilion złotych?
To już wiecie dlaczego zero przebywa w USA, budyń doradza, a kolegą shrek? Wszyscy mu pomagają łamać, czy obchodzić prawo. Taka bandycka solidarność.
Czyli, kto krzyczy i szuka afery, jest najbardziej w nią uwikłany. Zawsze u prawaków.
Czyli jednym wybrykiem lekarza z KO chcieli przykryć tysiące swoich złodziei i nieudaczników.
Czy szef klubu Gazety Spaślaka może w ogóle, choćby w 1%, być obiektywny? O wiarygodności nie wspomnę.