Ukryj komentarze(61)Dodaj komentarze
Aby dodaæ komentarz musisz siê zalogowaæ
Najwy¿ej oceniony komentarz:poka¿

£owca
andrzej63
Ocena: 13 (glosow:23)


2012-05-02 13:40:32
Wkurzaj± mnie takie rzeczy nagraæ kogo¶ i frajera z niego zrobiæ to nie wiocha tylko autor tego filmu to wiocha.
Wcale nie jest ¿a³osne ¿e go nagrali, kto nabity biega po pla¿y i ubiera spodnie na rêce? Po co tu wgl zagl±dacie jak wszystko jest dla Was takie durne i nie ¶mieszne? Mnie to bawi, móg³ piæ w barze, tam by nie musia³ siê mêczyæ z ubraniem.
Przecie¿ to nagra³y jakie¶ szczyle, my¶l± ¿e jak s± grupk± w jakim¶ miejscu to im wszystko wolno. Urwali siê z jakiej¶ "Wichury" ledwo co obory wyskoczyli i chc± byæ s³awni. ¯al mi takich osób.......
Spodnie chcial przez glowe zalozyc, to nie lada wyzwanie nawet dla trzezwego
Mo¿e go¶cie siê nachla³ , ale tylko smêtny ch.jek nagrywa takie co¶ i umieszcza w necie .
chcia³ byæ jak Chuck Norris i za³o¿yæ spodnie przez g³owê;p
komentarz usuniêty przez moderatora
komentarz usuniêty przez moderatora
hahahahahaha :) No co pan chcia³ byæ modny i mieæ bolerko :D
Co wy gadacie za glupoty, ze to jest slabe ?!
Nie ogarniacie beki, to jest zajebisty filmik.
Juz dawno sie tak nie smialem... :D !
SUPER
My¶la³em, ¿e mu siê uda ;)
jaa pie*** co za irytuj±cy ¶miech ;/
jej ¶miech siê bardziej nadaje na g³ówn±.
chêtnie skomentujê ¶miech tej laski w tle nadaje siê na g³ówn±
co tu komentowaæ jeste¶ debilem skoro to tu umie¶ci³e¶
Aha tak to by³o mocne...
u¶mia³am siê po pachy
haahhahahahahahaahhhaa. extra.
Na pocz±tku my¶la³am, ¿e to Ruscy robi± sobie jaja z biednego dziadka a tu nasz cudowny naród Polaków... jak mi³o...
FACET UDARU DOSTA£ OD S£OÑCA
Nie wiem co tak ¶mieszy ludzi facet mo¿e mieæ alzheimera a nawet je¿eli jest pijany to i tak to nie powód do ¶miechu bo to ¿a³osne ¶miaæ siê z pijanego .
Najbardziej to przypomina ch. Alzheimera, ewent. inne rodzaje otêpienia. Cz³owiek wie, ¿e jest to ubranie, ale zapomina szczegó³ów, np. ¿e to spodnie i wk³ada siê je na inn± czê¶æ cia³a. Moja babcia siê tak ubiera z t± chorob± i pijana ani udaru nie ma, wiocha dla tych których to ¶mieszy
Mi³o mi, ¿e znalaz³em "wielbicieli", którzy mnie cytuj±.
to jest tak stary filmik jest z pocz±tku istnienia internetu. Mam tylko nadzieje, ¿e to nie jest polak gdzie¶ za granic±. Jak dla mnie to wiocha
Fajnie jest byæ na gazie ; D o wszystkim sie na chwile zapomina xD
jak autor filmu doro¶nie to mo¿e wypije se alkohol na pla¿y i zobaczy jak jest fajnie ;)
Mam nadziejê,¿e to alkohol a nie olejek z filtrem...
Masz racjê: u nas, w Polsce w ogóle nie pije siê alkoholu i nie ma starych debili. Jak dobrze!
a to na pla¿y ju¿ nie mo¿na sobie wypiæ alkoholu? ludzie ogarnijcie siê, niejeden z was by³ kiedy¶ w takim samym stanie.
Tak, lepiej biegaæ jak debil z telefonem, zamiast podej¶æ do cz³owieka i Mu pomóc...
szacunek dla tego co podszed³ i mu pomóg³
Racja smiac sie tylko potrafia ,ale co sie dziwic widac ze maja od 6 - 20 lat ;/
temperatura + alkohol = zakladanie spodenek na plecy :) heheheheh dobra wiocha
wow piêknie prawie kazdy z was mia³ czape a ludzie zamiast mu pomoc to sie gapi± i ¶miej± brawo dla go¶cia który podszed³
Russia style
Najbardziej to przypomina ch. Alzheimera, ewent. inne rodzaje otêpienia. Cz³owiek wie, ¿e jest to ubranie, ale zapomina szczegó³ów, np. ¿e to spodnie i wk³ada siê je na inn± czê¶æ cia³a. Wioch± jest to, ¿e ludzie maj± bekê, zamiast np. pomóc temu panu.
Ja bym obstawia³ ¿e go¶ciu dosta³ udaru mózgu i pomyli³ koszulkê ze spodniami bo na pijanego mi to nie wygl±da.Zamiast mu pomóc to ¶miej± siê debile.
DEBILOSTWO..robiæ sobie jaja ze starszych ludzi ty te¿ mo¿esz tak skoñczyæ..;-/
...
a filmik to same wyra¿enie chamstwa ....BRAWO.!!!!!. dla autora filmiku...
he he :D szkoda ¿e g³owy przez rozporek nie wsadzi³ :D
Pomyli³ g³owy.
kaftan bezpieczeñstwa
Wkurzaj± mnie takie rzeczy nagraæ kogo¶ i frajera z niego zrobiæ to nie wiocha tylko autor tego filmu to wiocha.
dok³adnie, poza tym alkoholizm to choroba i nie wiem co jest w tym ¶miesznego
komentarz usuniêty przez u¿ytkownika
no pomyli³o sie panu ahhahahaah dobre ¶miechowe
Nie chroni³ g³owy przed s³oñcem i przygrza³o go trochê :D
HAhahA ale bombaaa s³oñce dobi³o :)!
A jak on moze mia³ cukrzyce????To nie jest wcale smieszne!!!
A co ma cukrzyca do ubierania spodni na plecy?
Gówniarze siê ¶miej±, ciekawe jakie rzeczy oni robili po pijaku...a zw³aszcza dzi(E)wuchy...
tptalnie beznadziejne.. nie ma sie z czego smiaæ...
ahahaha pop³aka³am siê ze ¶miechu xD i ten tekst go¶cia który mu pomóg³: "to s± spodnie cz³owieku ! " :D
Absurdy polecane przez Wiocha.pl