Dodano: 01.07.2016, 08:05:33   przez: TYGRYS-1984
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 86  Zgłoś nadużycie
Maryla zamilcz, wstydu oszczędź..

GotiVoo
2016-07-02 21:50:27
Ocena: 0(glosow:0)-+
Ma kobieta trochę racji..Strzeliliśmy bramkę i co ? I cofnęliśmy się i zaczęliśmy grać do bramkarza jakby to była 80 minuta a my byśmy prowadzili 3:0...Mogli pójść za ciosem i wbić im drugą bramkę..Ale i tak nie zmienia to faktu że zagrali świetny turniej :) Oby tak dalej :)

gimemoa
2016-07-01 19:27:34
Ocena: 1(glosow:1)-+
Trochę racji ma. Nasi za często grają do bramkarza. Strzelają gola, podniecają się tym, potem tracą inicjatywę i zaczynają się gubić (przynajmniej w ataku). Ma tez racje co do zawodu - dostają tyle kasy za grę, ze powinni wiedzieć jak grać. Ale i tak ten mecz był jednym z najlepszych od bardzo długiego czasu. Szkoda tylko, ze wygrał zespól, który cudem znalazł się tak wysoko.