lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Prokuratura jak sekta – pełna lojalność wobec Ziobro i Kaczyńskiego
poczekalnia
Dodano: 30.04.2025, 16:59:36   przez: caleanka
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 17  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(6)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
nissin
2025-04-30 17:38:51
Ocena: 3(glosow:3)-+
Tak zdobyl Putin dyktature w Rosji i tak nasladowal go Kaczynski w Polsce, chcial miec dozgonna wladze dyktatorka, jak Lukaszenka na Bialorusi, gdzie prowadzil Polske!

nissin
2025-04-30 18:03:47
Ocena: 0(glosow:2)-+
Podsumowanie: Prokuratura do demontażu, a nie reformy. Prokuratura za rządów PiS stała się narzędziem terroru. Nie reformą, ale pełnym resetem i rozliczeniem należy odpowiedzieć na skalę ujawnionej patologii. Ludzie pokroju Sieraka, Święczkowskiego, Ziarkiewicza, Ostrowskiego i Maludego nie powinni mieć już nigdy kontaktu z wymiarem sprawiedliwości – a jeśli okaże się, że ich działania nosiły znamiona przestępstw, powinni zostać osądzeni i osadzeni jak każdy inny obywatel. I won do więzienia na wiele lat.

Krucabombastic
2025-04-30 17:43:28
Ocena: -5(glosow:9)-+
Kto to kørva jest ta Karolina Gorczycka, że ją tak cytujesz?

caleanka
2025-04-30 17:56:35
Ocena: 2(glosow:4)-+
A kim Ty jestes? Przedstaw sie...a kiedy sie porzedstawisz napisz na temat!

nissin
2025-04-30 17:38:51
Ocena: 3(glosow:3)-+
Tak zdobyl Putin dyktature w Rosji i tak nasladowal go Kaczynski w Polsce, chcial miec dozgonna wladze dyktatorka, jak Lukaszenka na Bialorusi, gdzie prowadzil Polske!

nissin
2025-04-30 17:28:42
Ocena: 2(glosow:2)-+
Mafia PiSu Kaczynskiego, dzialala jak osmiornica z mackami we wszystkich dziedzinach zycia Polakow ze swoimi aparatczykami, jak za czasow PRL!

caleanka
2025-04-30 17:20:34
Ocena: 1(glosow:3)-+
Prokuratura jako broń polityczna: represje, nagonki, ściganie opozycji. Z dokumentu wyłania się obraz prokuratury zarządzanej jak paramilitarna organizacja. Kluczowe decyzje nie zapadały w oparciu o prawo czy dowody, lecz o polityczne wytyczne z Prokuratury Krajowej. Cytując fragment akt nadzoru w sprawie Prezesa NIK Mariana Banasia, to nie prokuratorzy prowadzili śledztwo – byli oni „wykonawcami poleceń” z góry, pełniąc rolę „pionków na planszy kierowanej przez centralę”.
To zdumiewające, jak ludzie próbują zaoszczędzić kilka funtów.
główna
Dodano: 03.07.2018, 17:07:57   przez: endriu343
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 31Skomentuj (18) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.