Ukryj komentarze(8)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
gruzawik
2025-05-25 10:59:21
Ocena: 9(glosow:13)-+
Byl oskarek, byl tez misiek, nadstaw zadu, jestes w pisie. Jak TY sie czujesz?
LewakToDebil
2025-05-29 14:15:31
Ocena: -2(glosow:4)-+
Jeśli przy stoliku z Sikorskim, Trzaskowskim i Mentzenem rzeczywiście siedział zasłaniający się Piotr Osiecki (główny oskarżony w Aferze GetBeck), to robi się naprawdę ciekawie…Jeśli to prawda, że obok Trzaskowskiego jest Osiecki, główny oskarżony w Aferze GetBeck, największym przekręcie finansowym wolnej Polski. Teraz wiadomo czemu ma wygrać Trzaskowski Osiecki czeka na uniewinnienie.
Snickers65
2025-05-25 10:38:07
Ocena: -13(glosow:13)-+
Dalszy ciąg filmiku " Byleś w ZOMO, byłeś w ORMO teraz jesteś za Platformą" Jak się czujecie wyborcy Konfederacji, pasuje wam taki układ?
Snickers65
2025-05-25 11:11:48
Ocena: -9(glosow:11)-+
Mentzen niby taki antysystemowiec miał znowu przewracać stolik a jemu się przewróciło ale w dooopie.

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.