lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Uzurpator Nawrocki nie tylko zdradził Polskę i Polaków. On pcha Polske do wojny.
poczekalnia
Dodano: 19.08.2025, 10:51:20   przez: caleanka
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 14  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(5)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
caleanka
2025-08-19 14:02:08
Ocena: 0(glosow:4)-+
Tragedia holoty PiSu, kiedy nie moga atakowac dziennikarzy, za pisanie prawdy...

ZeigeistHisStory
2025-08-19 11:57:35
Ocena: -2(glosow:4)-+
Pińskiemu skończyły się pomysły na nazwiska swoich "dziennikarzy", więc przestał podpisywać swoje paszkwile?

caleanka
2025-08-19 14:02:08
Ocena: 0(glosow:4)-+
Tragedia holoty PiSu, kiedy nie moga atakowac dziennikarzy, za pisanie prawdy...

typhon
2025-08-19 10:59:55
Ocena: -1(glosow:5)-+
Prof. Antoni Dudek skrytykował rząd Donalda Tuska i jego zapowiadaną rekonstrukcję. Zdaniem politologa i historyka głównym problemem w obecnej koalicji jest właśnie sam premier, który powinien ustąpić ze stanowiska.

nissin
2025-08-19 11:08:49
Ocena: 0(glosow:6)-+
Dudek stwierdził, że jego opinia o Karolu Nawrockim "została wypowiedziana na podstawie mojej znajomości tego człowieka, która się zaczęła ponad dekadę temu, gdy byłem recenzentem jego pracy doktorskiej. Śledzę jego karierę zwłaszcza w Instytucie Pamięci Narodowej" — dodał. — Myślę, że to kwestia czasu, kiedy poznamy różne aspekty działania prezesa Nawrockiego wewnątrz IPN — stwierdził. — Polecam na przykład lekturę ostatniego raportu Najwyższej Izby Kontroli nt. IPN i nieprawidłowości, jakie tam są — mówił.

caleanka
2025-08-19 10:55:49
Ocena: -1(glosow:7)-+
Prof. Dudek o Nawrockim. "To niezwykle niebezpieczny człowiek". - To jest człowiek niezwykle niebezpieczny, co mówię jako człowiek obserwujący polską politykę od ponad 30 lat. Jest to jeden z bardziej niebezpiecznych ludzi, jacy się pojawili w polskiej przestrzeni publicznej. I mówię to z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością - ocenił.
główna
Dodano: 04.07.2018, 15:32:09   przez: czorny10
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 312Skomentuj (18) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.