Ukryj komentarze(8)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
Adam64824
2025-10-18 12:41:12
Ocena: 4(glosow:6)-+
Ludzie po co te kobiety wiecznie wokół?? Przecież wszyscy wiemy że to nie jest to co lubi prezes. Kiedyś go próbowano łączyć nachalnie z szczypinska
Ginka_Beer
2025-10-18 12:51:30
Ocena: 2(glosow:2)-+
Powinien mieć solidny krawat.Zasługuje na to ! Taki który wytrzyma obciążenie około 80 kg i szarpnięcie wywołane skokiem z taboretu.
Kermitass
2025-10-18 12:30:52
Ocena: 2(glosow:2)-+
Pytanie, czy stary cwel ubierał się sam, czy może płaszczak mu pomagał? Zastanawiające jest, że on co chwila ma problemy z garderobą. Albo ma zegarek założony odwrotnie, albo dwa różne buty, albo koszula wystaje mu z rozporka. Ten staruch zamiast siedzieć w bujanym fotelu i oglądać rodeo, to pcha się przed kamery, wygaduje głupoty i robi z siebie pośmiewisko. Typowy pisior.
Mogło też być ostatnie! Takie rzeczy tylko w Tanzanii.
główna

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.