lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
I wbija się w przejeżdżającego motocyklistę.
główna
Dodano: 10.05.2026, 18:22:29   przez: hef0
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 26  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(6)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
andrzej67k
2026-05-11 15:00:06
Ocena: 3(glosow:3)-+
Są rowerzyści i są pedalarze. Do której grupy należy ta pani?

lyssy233
2026-05-12 14:56:10
Ocena: 0(glosow:0)-+
Powinna uważać bo "motory są wszędzie". Ostatnio nawet widziałem na sygnalizatorze świetlnym.

Modrego
2026-05-11 16:23:05
Ocena: 0(glosow:2)-+
A wyprzedzanie na pasach spoko?

lyssy233
2026-05-12 14:54:45
Ocena: -1(glosow:1)-+
Przy działającej sygnalizacji świetlnej(jeśli masz zielone) nie ma ograniczenia w wyprzedzaniu na skrzyżowaniu czy na pasach.

grochodrzew
2026-05-13 07:56:30
Ocena: 1(glosow:1)-+
Jechał innym pasem.

wojtasek5
2026-05-11 15:39:04
Ocena: 0(glosow:0)-+
Już dawno cymbałom się we łbach od ich praw poprzewracało!

andrzej67k
2026-05-11 15:00:06
Ocena: 3(glosow:3)-+
Są rowerzyści i są pedalarze. Do której grupy należy ta pani?

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.