lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Idzie mu lepiej niż na ringu
główna
Dodano: 10.05.2026, 21:35:54   przez: saviola1
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 57  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(12)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
lukachu116552
2026-05-11 08:07:20
Ocena: 6(glosow:8)-+
Nie martw się o rodaków, na pewno nic im nie jest.

Adamus_Papus
2026-05-11 12:33:28
Ocena: -2(glosow:2)-+
Plusójcie mnie rzeby Bug Wiochy byłem prosze plis

Sebo30
2026-05-11 11:11:33
Ocena: 3(glosow:3)-+
Ruskie kacapy co się dziwić, że dostali po mordach.

Donofrio
2026-05-11 06:45:38
Ocena: 3(glosow:3)-+
A wystarczyło przerwać karierę boksera i od razu mądrzejsze wypowiedzi i poglądy.

RychoLX
2026-05-10 23:14:30
Ocena: 4(glosow:10)-+
Plusowane jest nie pobicie, tylko komentarz nazywający pobicie "operacją turystyczną", jako analogia do nazywania przez ruską propagandę napaści na inny kraj "operacją specjalną".

kornas1988
2026-05-10 23:17:35
Ocena: -9(glosow:11)-+
idąc tokiem rozumowania osób które to pulsują ze każdy ruski to komuch i najlepiej ich napier....c to każdy Ukrainiec to banderowiec i ich tez trzeba napie....ac bo tak to właśnie wygląda

RychoLX
2026-05-10 23:28:35
Ocena: 2(glosow:6)-+
To nie jest "sposób rozumowania" osób które to plusują, tylko tobie się tak ubzdurało, że plusujący rzekomo uważają "że każdy ruski to komuch, a każdy Ukrainiec to banderowiec".

kornas1988
2026-05-12 04:14:10
Ocena: -2(glosow:2)-+
rycho czyli jesteś debilem jak nie widzisz dwóch skrajności. gratuluje i masz medal kretyna tygodnia

kornas1988
2026-05-10 22:47:19
Ocena: -9(glosow:11)-+
popieranie napier....nia turystów ruski przez Polaków i jeszcze ktoś to pulsuje jest taka sama jak Polacy by teraz napier.....i masowo ukraińskich imigrantów

Adam64824
2026-05-11 07:54:11
Ocena: 2(glosow:6)-+
KORAS wyborca KONFEDEROSJI CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU MENCWELA. Ruskich broni. MENCWELA w cywilizowanej Anglii nie chcą. Ma za duży poziom rosyjskości Putina. Prawica jeśli oczekuje tolerancji to znaczy że żałośnie zdycha

lukachu116552
2026-05-11 08:07:20
Ocena: 6(glosow:8)-+
Nie martw się o rodaków, na pewno nic im nie jest.

kornas1988
2026-05-11 22:17:06
Ocena: 0(glosow:0)-+
po pierwsze to jestem w połowie Niemcem i mam wyebane na ruskich. tylko tutaj chodzi o to ze turysta ruski z automatu klasyfikowany jako najgorszy przez dzialenie ruskiego rzady, to identycznie jak np patopatriota widzi kogos kto mowi po niemiecku i z automatu jest to faszysta czy ukrainiec to z automatu banderowiec..a ty Adam powiedz mi w koncu kiedy to lewicowy Mencwel przeszedł do konfy

Adam64824
2026-05-12 08:32:35
Ocena: 0(glosow:0)-+
Już wiem czemu KORAS. Nie konfa. KONFEDEROSJA CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU MENCWELA. Tego prawicowego downa co ostatnio do Anglii nie wpuścili. Nie udawaj. Broń dalej ruskich. Pasujesz do KONFEDEROSJI. Wyborco MENCWELA.
główna
Dodano: 27.06.2018, 19:23:32   przez: Schizofrenik
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 276Skomentuj (28) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.