lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
główna
Dodano: 12.05.2026, 00:09:00   przez: mr0zu
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 32  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(9)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
kornas1988
2026-05-12 11:12:43
Ocena: 2(glosow:6)-+
nie zeby cos ale jak był lookdown w Polsce to KO było za tym pomysłem nie tylko pisdzielce

Eliana60499
2026-05-13 15:12:38
Ocena: -1(glosow:1)-+
Znowu kolejny cyrk dla ułomnych debili.

typhon
2026-05-12 18:55:10
Ocena: -2(glosow:6)-+
Znowu debil Trela będzie wsadzał do więzienie niezaszczepionych a debilka Janda nie będzie dopuszczać do pracy z powodu braku szczepienia. Powtórka z rozrywki, wersja KOwska

Adamus_Papus
2026-05-12 18:06:27
Ocena: -2(glosow:2)-+
Mi wirós nie straszny ja mam iPhone 17 PRO MAX rzal wam?

Adamus_Papus
2026-05-12 18:01:21
Ocena: -2(glosow:2)-+
Muj laptop za 4999 euro.. Policzmy wienc.. 4999 euro razy 4.22 to jest 21.97,78 złoty. I co? Rzal wam??? Plusójcie mnie ubodzy proszę rzeby Bug Wiochy byłem prosze plis

vacarius
2026-05-12 00:28:33
Ocena: -3(glosow:11)-+
Dziś już nie rządzi banda ruskich agentów czyli PIS. Aby polakom zakazać wchodzenia do lasu tak jak było podczas każdej okupacj i wojny.

kornas1988
2026-05-12 11:12:43
Ocena: 2(glosow:6)-+
nie zeby cos ale jak był lookdown w Polsce to KO było za tym pomysłem nie tylko pisdzielce

Adam64824
2026-05-12 16:40:25
Ocena: -3(glosow:5)-+
KORAS to ukryta opcja Niemiecka. Jego ojciec jest Niemcem. A on pół niemcem. Trzeba uważać na niego. Mało tego w Turcji pobici przez Polaków zostali Rosjanie. KORAS bronił ruskich. Pół Niemiec uczy Polaków tolerancji w stosunku do ruskich.

typhon
2026-05-12 18:57:21
Ocena: 0(glosow:2)-+
vacarius a wasz lewacki debil Trela pierwszy za brak szczepionki chciał zamykać w więzieniach

PLPsycho
2026-05-13 07:42:37
Ocena: 1(glosow:1)-+
Kornas nie pierd.l nie żebym bronił PeOwcow, bo daleko mi do tego, ale to była decyzja administracyjna podjęta przez resort środowiska oraz Lasy Państwowe. Pozostałe partie nie miały nic do gadania i całkowita odpowiedzialność spada na rządzący PiS
Sunia najwyraźniej nie ma najlepszych doświadczeń z ludźmi, jak można tak potraktować psa??
główna
Dodano: 15.06.2018, 17:50:31   przez: adi122002
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 156Skomentuj (46) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.