lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
główna
Dodano: 13.05.2026, 16:34:00   przez: baldwon
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 42  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(23)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
RychoLX
2026-05-13 18:10:56
Ocena: 7(glosow:9)-+
Powrót dziesięciny na rzecz katabasów.

Eliana60499
2026-05-15 19:29:39
Ocena: 0(glosow:0)-+
Vacarius ja do żadnej sekty nie należę.

arkpop1
2026-05-14 13:55:52
Ocena: -2(glosow:2)-+
Stare i nieaktualne te ogłoszenie. Dlatego obecny rząd przeznaczył rekordową sumę pieniędzy na fundusz kościelny.

typhon
2026-05-14 12:04:57
Ocena: -4(glosow:6)-+
A ja mogę wydrukować kartkę na której będzie zaproszenie do zabawy seksualnej z psem w Kłodzku.

abababa2
2026-05-14 19:32:08
Ocena: 2(glosow:2)-+
typhon, jedyne co można wywnioskować z twojej wypowiedzi, to to że jesteś z Kłodzka albo tam bywasz i jesteś zoofilem. lecz się chłopie... albo lepiej od razu oddaj się w ręce policji :)

typhon
2026-05-14 22:22:38
Ocena: -2(glosow:2)-+
abababa2 czyżby bolała ta wstydliwa sprawa zoofili wśród szeregów PO a smrodu nie bardzo idzie przykryć?.

abababa2
2026-05-17 11:51:32
Ocena: 0(glosow:0)-+
chłopie, to że brzydzi mnie używanie tępej goebbelsowskiej propagandy pod tytułem "kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą", nie znaczy, że jestem powiązany z jakąś partią. zwyczajnie, mam uczulenie, kiedy ktoś próbuje mną manipulować, wciska mi oczywisty kit/zmanipulowany przekaz i uważa, że tego nie widzę. z tą twoją koloryzowaną "prawdą" jest jak z malowaniem ziemniaków czerwoną farbą i sprzedawaniem jako pomidorów - wszyscy widzą, że to kant :)

ateka
2026-05-14 11:41:42
Ocena: 0(glosow:0)-+
Obrazek za obrazek. Od dzieci bardziej cenne, bo odręcznie malowane.

Adamus_Papus
2026-05-14 10:58:06
Ocena: -1(glosow:1)-+
Bijedaki jak majom dać to trzensom się a jak im się coś nalerzy to biorom łapczywe to takie

leonoczko
2026-05-13 21:10:30
Ocena: 0(glosow:6)-+
Stare. Proboszcz mówił: "co łaska, ale przeważnie dają pięćset".

Eliana60499
2026-05-13 19:08:45
Ocena: 3(glosow:5)-+
Po co w ogóle zapisywać dziecko do tej sekty?

vacarius
2026-05-14 12:15:37
Ocena: -2(glosow:4)-+
Prawaki uwieżyl ze gdy nie zapiszą to dusza dziecka umrze po śmierci. Nie ma takiej możliwości w buddyzmie aby dusza po śmierci umarła. A w waszej religii prawaki to nie ma zycia jako dusza po śmierci tylko cała zmmartwych wstanie. Co jest bardzo głupie i nie realne według mnie bo widzieliście kiedyś jakieś zombie? Chcielibyście aby wasza matka wstała swoim ciałem? Przecież takie zmartwychwstanie to to nic dobrego.

baxbany
2026-05-13 18:26:25
Ocena: 0(glosow:8)-+
Wykorzystać dzieci, albo seksualnie, albo finansowo. Oto owoc żywota Chrystusa!

bialymis81
2026-05-14 10:29:47
Ocena: -2(glosow:6)-+
O zajoncu weszła zbty dobrze zoofilia z platforma.

abababa2
2026-05-13 18:20:09
Ocena: 0(glosow:2)-+
same "nowości" z samuśkiego dna dysku, albo gdzieś z okolicy 2018 roku (w 1990 roku ogłoszenie byłoby wydrukowane z drukarki igłowej... albo napisane ręcznie) :)

Artur62434
2026-05-13 18:18:13
Ocena: 3(glosow:5)-+
To się komentuje samo. Pazernosc bez granic.

adocki
2026-05-13 18:15:41
Ocena: 2(glosow:6)-+
Tak programowali naszych przodków, że trzeba dawać. Tłuką do łbów i naszym pokoleniom. Co który się zaprogramuje. Żeby dawać.

RychoLX
2026-05-13 18:10:56
Ocena: 7(glosow:9)-+
Powrót dziesięciny na rzecz katabasów.

irekpszk
2026-05-13 17:55:34
Ocena: 3(glosow:7)-+
Żebraki yebane. Nawet od dzieci wysępić. Qrwa, wstyd by mi było.

arkpop1
2026-05-14 13:57:20
Ocena: -1(glosow:1)-+
Zupełnie jak WOŚP

irekpszk
2026-05-14 17:04:14
Ocena: 0(glosow:4)-+
Powiedzieć, że jesteś niedorozwojem, to nic nie powiedzieć.

aljar
2026-05-13 17:45:39
Ocena: 1(glosow:7)-+
pedofilia księży to symbol dzisiejszego kościoła

typhon
2026-05-14 12:07:23
Ocena: 0(glosow:2)-+
Tak jak zoofilia jest symbolem PO w Kłodzku

vacarius
2026-05-13 16:41:28
Ocena: 3(glosow:11)-+
Nie dośc ze gwałcą dzieci to jeszcze okradają dzieci w kościołach.
Finał dość zaskakujący, więcej szczęścia niż rozumu.
główna
Dodano: 20.07.2018, 15:00:44   przez: torna
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 58Skomentuj (25) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.