lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
główna
Dodano: 14.05.2026, 12:56:45   przez: Kordiant
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 47  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(9)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
akuszer
2026-05-14 14:45:41
Ocena: 12(glosow:12)-+
Tak nawet sam to proponuję Trzeba się szanować.

GorszyAleLepszy
2026-05-15 15:34:32
Ocena: 0(glosow:0)-+
Tak, z wyjątkiem żulików z butelką. Ale trzeba przyznać że niekiedy się człowiek sparzy. Ja płacę kartą, wpuszczany dziadek gotówką po grosiku i bywa, że ja bym już duże zakupy zrobił zanim on zapłaci. Aha, wpuszczam gdy jestem przy końcu kolejki. Ateka ma rację, spuszczanie przed siebie gdy za mną stoi wiele osób jest niekulturalne. Ja mogę decydować o swoim czasie, nie czyimś.

sebutza
2026-05-15 08:44:25
Ocena: 0(glosow:0)-+
Nie przepuszczam ludzi z jednym wózkiem.

d.72
2026-05-15 07:07:46
Ocena: 2(glosow:2)-+
A dlaczego nie? Zanim sam się wypakuję ze wszystkim z koszyka, to tamta osoba już dawno obsłużona

Sebo30
2026-05-15 06:26:10
Ocena: 0(glosow:0)-+
Puszcza puszcza nawet nie raz mnie puścili.

tlenowygonzo
2026-05-14 21:06:43
Ocena: 0(glosow:2)-+
Nie, szczególnie jesli ta jedna rzecz to piwo. A przy kasie jest potem dyskusja, czy cienkie chesterfieldy czy niebieskie striki.

Zzyy
2026-05-14 20:25:58
Ocena: 1(glosow:1)-+
Jak ma tylko jedną rzecz - fajną dupe lub cycki to tak…

irekpszk
2026-05-14 17:18:18
Ocena: 5(glosow:5)-+
Jeśli sam mam 3, czy 4, to nie, ale jeśli mam większe zakupy, to przepuszczam i tych z 3-4 rzeczami.

akuszer
2026-05-14 14:45:41
Ocena: 12(glosow:12)-+
Tak nawet sam to proponuję Trzeba się szanować.

ateka
2026-05-14 19:45:45
Ocena: -5(glosow:7)-+
A szanować tych co za tobą stoją? To nie jest tylko twoja sprawa, jak chcesz byc uprzejmy, to się zamień na miejsca.
Kiedy to wystarczyl sam płot placu zabaw do zabawy
główna
Dodano: 15.07.2018, 01:41:23   przez: vacarius
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 129Skomentuj (29) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.