Ukryj komentarze(12)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
d2shs
2026-05-15 15:41:14
Ocena: 2(glosow:2)-+
Bo te owoce najlepiej smakowały z adrenaliną. A troszkę ruchu, nikomu nie zaszkodziło.
forrestgump87
2026-05-16 02:20:35
Ocena: 0(glosow:2)-+
Na Kujawach chodziło się na pachtę. Szaber to był taki plac targowy, gdzie się spodnie i buty przymierzało na kartonie. A teraz idę na sznekę z glancem
Jebi-DJ1981_JG
2026-05-15 22:08:12
Ocena: 1(glosow:1)-+
Papierówki 🤮
popek111111
2026-05-15 15:33:26
Ocena: 2(glosow:2)-+
My chodziliśmy na pachtę
kornas1988
2026-05-15 14:53:08
Ocena: -7(glosow:13)-+
nie kazdy był za młodu złodziejem
kornas1988
2026-05-15 19:06:57
Ocena: -2(glosow:4)-+
wielce prawdopodobne ze masz racje, politycy każdej partii , ludzie od 800+ i innego socialu itp
Jebi-DJ1981_JG
2026-05-15 22:05:42
Ocena: 2(glosow:2)-+
Bo nie każdy inny mial na śniadanie kanapki z masłem i cukrem.
Przez takie osoby, cierpią wszyscy operatorzy dronów. Airbus A380 przeleciał bardzo blisko.
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.








